Parktaki Gergedanlar Pdf İndir *Ücretsiz

Parktaki Gergedanlar Pdf İndir – Parktaki Gergedanlar PDF Kitap İndir

Parktaki Gergedanlar ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenParktaki Gergedanlar ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Parktaki Gergedanlar Bilgileri

Roman kahramanları kendi kahramanlarını yaratırsa…
Başkaları ile ilgili hayal kurduğunuz mu hiç? Ya da hayallerinizin bir gün gerçeğe dönüşebileceğini hiç düşündünüz mü?
Parktaki bir banka oturup, etrafınızdan geçen veya karşı bankta oturan tanımadığınız insanların gerçekte nasıl yaşadıklarını ya da hayatlarını nasıl sürdürdüklerini tahmin etmek kimi zaman eğlenceli bir oyuna dönüşebilir. Nitekim, sıradan bir günde, parkta oynamaktan sıkılan Okan, Şenay ve Dilek de işte tam kendilerini bu oyuna kaptırmış ve karşılarında oturan, adını sanını bilmedikleri yaşlı adam için birer isim ve meslek uydurmaya çalışıyorlardı. Üç çocuk tarafından değişik kimliklere bürünen o yaşlı adam da aynı anda bu üç çocuk için birer isim düşünüyor ve büyüdüklerinde ne olacaklarını öngörmeye çalışıyordu. Öyle ki, bu oyunun birer parçasına dönüşen tüm bu isimler bir süre sonra hayalle gerçeğin iç içe geçeceği ilginç bir serüvenin kahramanlarına dönüşeceklerdi…
Edebiyatımızın duyarlı kalemlerinden Mehmet Atilla’nın, Alman ressam Albrecht Dürer’in dünyaca ünlü “Gergedan” isimli gravüründen esinlenerek kaleme aldığı Parktaki Gergedanlar, insan ilişkilerini ve yaşamı sorgulayan, hayalleri arkasına almış sürükleyici bir roman.
Çocuk ve Gençlik Yayınları Derneği’nce “Yılın Kitabı” olarak da seçilen bu çarpıcı eser, hayal kurmanın insan hayatına kattığı güzellikleri anımsatarak arkadaşlığın önemini vurguluyor.

Edebiyatseverleri zamanda yolculuğuna çıkaran; geçmişteki, gelecekteki ve bugünkü sosyal ilişkilere değinen Parktaki Gergedanlar’ı okuyarak başkaları için hayal kurmanın ve başkalarının hayallerine ortak olmanın değerini bir kez daha anlayacaksınız…

Kitap Adı : Parktaki Gergedanlar
Yayın Tarihi : 20.11.2015
Yazar : Mehmet Atilla
Yayın Evi : TUDEM YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 160
ISBN : {isbn}

Parktaki Gergedanlar Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Parktaki Gergedanlar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Parktaki Gergedanlar Kitabı Hakkında Bilgiler

TUDEM YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Mehmet Atilla olan Parktaki Gergedanlar kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Parktaki Gergedanlar Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Parktaki Gergedanlar Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUDEM YAYINEVİ ait olan Parktaki Gergedanlar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Parktaki Gergedanlar Google Drive İle PDF İndir

Parktaki Gergedanlar Yandex Disk İle PDF İndir

Parktaki Gergedanlar Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel