Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Pdf İndir *Ücretsiz

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Pdf İndir – Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) PDF Kitap İndir

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenPaşa’nın Rotası (Karton Kapak) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Bilgileri

Bandırma Vapuru’nun Rotası 16 Mayıs 1919 Cuma
İngilizlerin şikâyeti üzerine Doğu Karadeniz’deki Müslüman çetelerin Rum halkı rahatsız ettiği iddialarını incelemek ve gerekli önlemleri almak göreviyle 9. Ordu Birlikleri Müfettişliği’ne atanan Mustafa Kemal Paşa, karargâhındaki 23 kişiyle birlikte Bandırma Vapuru’yla İstanbul’dan hareket etti. Paşa’ya verilen görev talimatında, Mondros Mütarekesi gereğince ordunun elindeki fazla silahları toplamak ve Doğu Anadolu’da kurulduğu söylenen şûra
yönetimlerini dağıtmak da vardı.
Paşa’nın Rotası, Millî Mücadele yıllarının en hareketli dönemlerini gün gün görsel bir dille aktarıyor. Mustafa Kemal Paşa’nın İstanbul’dan Samsun’a yola çıktığı 16 Mayıs 1919 günü başlıyor ve 23 Ekim 1922 tarihinde sona eriyor. Harita üzerinde işaretler ve dönem fotoğraflarıyla da Mustafa Kemal Paşa’nın üç buçuk yıl boyunca izlediği rotayı takip ediyor.

Kitap Adı : Paşa’nın Rotası (Karton Kapak)
Yayın Tarihi : 01.02.2021
Yazar : Zeki Sarıhan
Yayın Evi : İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ (KÜLTÜR A.Ş.) YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 272
ISBN : {isbn}

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Kitabı Hakkında Bilgiler

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ (KÜLTÜR A.Ş.) YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Zeki Sarıhan olan Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ (KÜLTÜR A.Ş.) YAYINLARI ait olan Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Google Drive İle PDF İndir

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Yandex Disk İle PDF İndir

Paşa’nın Rotası (Karton Kapak) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel