Platonik Pdf İndir *Ücretsiz

Platonik Pdf İndir – Platonik PDF Kitap İndir

Platonik ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenPlatonik ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Platonik Bilgileri

Onunla ve onsuzken nefes alamamak nedir çok iyi bilirim ben. Yanında ama aslında yok. Onsuzsun ama aslında aklının bir köşesine pusu kurmuş, sinsice seni bekliyor. Elleri bir adım uzağında ama tutamıyorsun, sesini duyuyorsun. Aslında hiç konuşmamış ama sesine hasret kalıyorsun. Yüzüne bir saniye bakabilmek için o nereye giderse, oraya gidiyorsun. Fotoğrafları yetmiyor. O seni sevmiyor, bunu hep unutuyorsun. İşte âşkın tanımı bence bu ya da platonik âşkın.
Annesi ile babasının boşanmalarının ardından, bütün hayatı ve düzeni altüst olan Gülben’in; yeni bir şehire alışma sürecini, ilk âşkını ve yaşadıklarıyla birlikte seyredecek olan, ilk âşkın yükünü okuyacağız.

Kitap Adı : Platonik
Yayın Tarihi : 14.07.2020
Yazar : Müzeyyen Gülben Göktepe
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 76
ISBN : {isbn}

Platonik Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Platonik indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Platonik Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Müzeyyen Gülben Göktepe olan Platonik kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Platonik Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Platonik Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Platonik kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Platonik Google Drive İle PDF İndir

Platonik Yandex Disk İle PDF İndir

Platonik Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel