Renkli Dünyalar Pdf İndir *Ücretsiz

Renkli Dünyalar Pdf İndir – Renkli Dünyalar PDF Kitap İndir

Renkli Dünyalar ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenRenkli Dünyalar ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Renkli Dünyalar Bilgileri

Eylül gecesiydi. Eylül, sonbaharı müjdeliyordu hep, onun gelişini müjdeliyordu. İşte yağmurda ıslatmaya başlamıştı, nereye gittiğimi bilmiyordum. 

O günden sonra bir sürü keşkelerim oldu hayâtımda. Gözlerimi açtığımda görmek istemediğim keşkeler, kulaklarımın işitmek istemediği keşkeler…

İnsanları izledim. Sessizce ağladım. Bir sigara yaktım. Kayıp bir rûhu teslim etmek gibiydi aldığım nefes içime çektiğim sigara dumanında. Gizlenmiş bir günâhı açığa çıkarmak gibiydi tenine işlemiş kimlikleri seyre dalmak.
“Hayat, ancak izin verdiğin sürece güzel olabilir.” Ne demekti bu şimdi? 

Şanslıydım. Belki de tek sâhip olduğum şanstı bu garip tesâdüf. Tek bir şeyi çok iyi biliyorum, yaralı yürekler birbirini bulur ve sarar. 

Onun sevgisini ifâde ediş şekli ve beni arzularken kendisine bu denli hâkim olması da beni ona daha çok bağlıyordu.
Yeni bir sır, yeni bir gizem ama aslâ pişmanlık değil. Bu iz sâdece benimdi. ilk kez hayâtın getirdiklerine isteğimle eşlik ettim ve avuçlarımı açtım. Kalbime götürdüm. Katılaşmış, duraksamış duygularıma bir su gibi serptim adını, gülüşünü sardım ve kendime sakladım kokusunu. İnanç koydum adını…

Kitap Adı : Renkli Dünyalar
Yayın Tarihi : 19.12.2019
Yazar : Banu Çavuşoğlu
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 160
ISBN : {isbn}

Renkli Dünyalar Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Renkli Dünyalar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Renkli Dünyalar Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Banu Çavuşoğlu olan Renkli Dünyalar kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Renkli Dünyalar Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Renkli Dünyalar Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Renkli Dünyalar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Renkli Dünyalar Google Drive İle PDF İndir

Renkli Dünyalar Yandex Disk İle PDF İndir

Renkli Dünyalar Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel