Risk’in R’si Pdf İndir *Ücretsiz

Risk’in R’si Pdf İndir – Risk’in R’si PDF Kitap İndir

Risk’in R’si ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenRisk’in R’si ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Risk’in R’si Bilgileri

Sue Grafton’ın müthiş meşhur kahramanı Kinsey Millhone, Türkçe’ye geri döndü. Kinsey, alfabenin R harfinden, R kodlu maceradan itibaren Artemis Yayınları tarafından yayımlanacak. Kinsey artık 37 yaşında, biraz aşk yorgunu, bayağı bir bekâr ve son derece olgun. Çok daha sağlam bir kadın. Biliyorsunuz, kendisi özel dedektif, mütevazı koşullarda çalışmaya çalışsa da en eksantrik olaylar bir şekilde onu buluyor. Risk’in R’si’nde olduğu gibi.Kinsey, yaşlı ve zengin bir adam tarafından tutulmuştu. Bu adamın asi kızına bir iki gün göz kulak olacaktı. Bebek bakıcılığı ya da ispiyonculuktan haz etmezdi ama basit işti doğrusu. Reba, yani zengin babanın asi kızı, uslu durmayıp fazla sıradan bulduğu Kinsey’i risk almaktan duyduğu hazla pis işlerine karıştırınca Kinsey de kendini kirli para savaşlarının, erkeklerin kadınlara, kadınların kadınlara, insanın insana oynadığı oyunların tam ortasında buldu.

Kitap Adı : Risk’in R’si
Yayın Tarihi : 17.05.2005
Yazar : Sue Grafton
Yayın Evi : ARTEMİS YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 408
ISBN : {isbn}

Risk’in R’si Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Risk’in R’si indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Risk’in R’si Kitabı Hakkında Bilgiler

ARTEMİS YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Sue Grafton olan Risk’in R’si kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Risk’in R’si Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Risk’in R’si Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARTEMİS YAYINLARI ait olan Risk’in R’si kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Risk’in R’si Google Drive İle PDF İndir

Risk’in R’si Yandex Disk İle PDF İndir

Risk’in R’si Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel