Rizom İçin Seçkiler! Pdf İndir *Ücretsiz

Rizom İçin Seçkiler! Pdf İndir – Rizom İçin Seçkiler! PDF Kitap İndir

Rizom İçin Seçkiler! ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenRizom İçin Seçkiler! ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Rizom İçin Seçkiler! Bilgileri

Yazdığım kitaplar, çevirdiğim eserler, dost düşman herkes tarafından zamanla takdir edilen yaptığım hizmetler, benim rizomdur.

Her insan gibi ben de bir çiçeğim, bir gün gelecek bu dünyaya elveda diyeceğim. Ama benim rizom olan yazdığım kitaplar, çevirdiğim eserler, yaptığım hizmetler, hayatın bu sonsuz akışı içinde hep kalacak, daima anılacak, birileri tarafından okunacak ve eminim takdir edilecektir.
 
Beat kuşağının en renkli yazarlarından biri olan Amerikalı William S. Burroughs, “insan için en temel korku ele geçirilmektir” der.
 
Ben bu korkuyu hiçbir zaman duymadım, zira hayatım boyunca hep kendim oldum. Hiçbir siyasi parti, dernek, ideoloji, kişi tarafından ele geçirilmedim, her zaman ve her koşulda özgür, özerk, bağımsız bir birey olarak yaşadım.
 
Tevfik Fikret ‘Öyle Bir Gitmek’ isimli şiirinde: “Ne bir bağış beklerim kimseden, / Ne kol dilenirim, ne kanat, / Kendi göklerimde kendimle uçar giderim, / Bana eğilmek boyunduruktan bile ağır, / İşte böyle bir şairim ben, / Tepeden tırnağa özgür.” diye yazar.

Büyük şairimizin dediği gibi ben de her daim kimseye eyvallahı olmayan, müdanası bulunmayan tepeden tırnağa özgür bir insan oldum.

Öyle olduğum için de, eski Mısır’ın Diriliş Tanrısı Osiris’in kendisi için söylediği sözlerle; “Ben dünüm. Ben bugünüm. Ben yarınım. Sürekli yeniden doğduğum ve kendimi hep yenilediğim için ben güçlü ve genç kalırım.” diyorum.
 
On birinci kitabım olan bu eserimle bir kez daha doğduğuma ve yarınlarda da yaşayacağıma inanıyorum.
 
Size iyi okumalar!

Kitap Adı : Rizom İçin Seçkiler!
Yayın Tarihi : 06.06.2020
Yazar : Vedat Ahsen Coşar
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 347
ISBN : {isbn}

Rizom İçin Seçkiler! Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Rizom İçin Seçkiler! indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Rizom İçin Seçkiler! Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Vedat Ahsen Coşar olan Rizom İçin Seçkiler! kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Rizom İçin Seçkiler! Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Rizom İçin Seçkiler! Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Rizom İçin Seçkiler! kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Rizom İçin Seçkiler! Google Drive İle PDF İndir

Rizom İçin Seçkiler! Yandex Disk İle PDF İndir

Rizom İçin Seçkiler! Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel