Ruhu’l Beyan 18 Pdf İndir – ERKAM YAYINLARI Pdf İndir

Ruhu’l Beyan 18 Pdf İndir – Ruhu’l Beyan 18 PDF Kitap İndir

Ruhu’l Beyan 18 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenRuhu’l Beyan 18 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ruhu’l Beyan 18 Bilgileri

Ruhul Beyan Tefsiri-18 Rûhu’l-Beyân Tefsîri’l-Kurân; Yüce Kitabın özünü anlamak ve gereğini yaşamak için ilmek ilmek dokunmuş müstesna bir tefsir.. İsmail Hakkı Bursevî Hazretleri bu eseri, Bursa Ulu Camii kürsüsünde verdiği vaazlarla oluşturdu… Ki onda rivayet ve dirayet metodlari; gönül sultanlarının ruhlara hayat bahşeden İşarî/tasavvufî yorumları var. Ve bu özelliğiyle tefsirler arasında temayüz ediyor. Gönülller mimarı İsmail Hakkı Bursevî’nin bu kıymetli eseri; 23 yıl gibi bir zamanda vücûda geldi. Âyet-i kerîmeler âyetlerle ve hadîs-i şeriflerle açıklandı. Allah dostlarının ibretli menâkıbıyla ve şiirlerle süslendi… Erkam Yayınları, Hazretin Arapça olarak kaleme aldığı M. Ü. İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Kürsüsü öğretim üyesi Prof. Dr. H. Kamil YILMAZ başkanlığında kurulan bir komisyona bu müstesna tefsiri tercüme ettirdi. Ruhlara gıda, gönüllere şifa olacağını ümit ettiği Rûhu’l-Beyân’ı anlaşılır bir Türkçe ile dilimize kazandırdı. Hadis-i şeriflerin tahriçleri yapıldı. Farsça şiirler tercüme edildi. Konu birliği olan âyetlere başlıklar verildi. Üslûbunun sadeliği ve mizampajının rahatlığıyla seveceğiniz bir eser meydana geldi… Teknik ayrıntılara girmekten sakınıldı… Ve böylece Rûhu’l-Beyân günümüz insanının idrakine yeniden doğdu. Her seviyeden insanımızın koyalca okuyup anlayabileceği bu kıymetli tefsiri, istifâdelerinize sunmakla bahtiyarız.

Kitap Adı : Ruhu’l Beyan 18
Yayın Tarihi : 01.01.2014
Yazar : İsmail Hakkı Bursevi
Yayın Evi : ERKAM YAYINLARI
Sayfa Sayısı :
ISBN : {isbn}

Ruhu’l Beyan 18 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ruhu’l Beyan 18 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ruhu’l Beyan 18 Kitabı Hakkında Bilgiler

ERKAM YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı İsmail Hakkı Bursevi olan Ruhu’l Beyan 18 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ruhu’l Beyan 18 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ruhu’l Beyan 18 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ERKAM YAYINLARI ait olan Ruhu’l Beyan 18 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ruhu’l Beyan 18 Google Drive İle PDF İndir

Ruhu’l Beyan 18 Yandex Disk İle PDF İndir

Ruhu’l Beyan 18 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel