Rüya Hırsızı (Cep Boy) Pdf İndir *Ücretsiz

Rüya Hırsızı (Cep Boy) Pdf İndir – Rüya Hırsızı (Cep Boy) PDF Kitap İndir

Rüya Hırsızı (Cep Boy) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenRüya Hırsızı (Cep Boy) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Rüya Hırsızı (Cep Boy) Bilgileri

Kuzey İngiltere’nin hücra tepelerinde yüzlerce yıllık bir sırrı olan güçlü bir klan yaşamaktadır. Bu yaratıklar, ihsan şeklinden duman ve ejderha şekillerine dönüşebilme yeteneğine sahip olan, şekil değiştiren drakonlardır. Bunlar aynı zamanda taşların çıkardığı olağan dışı hoş ve hipnotik sesleri de duymaktadırlar. Ama korktukları bir taş vardır ki…

Karpat Dağları’nın derinliklerinde, drakonlafı esir alabilme gücüne sahip yegâne taş olarak bilinen efsanevi rüya elması Draumr yatmaktadır. Alfa Klanı’nın kızı olan Bayan Amalia Langford, çocukluğundan beri bu elmasın hiç bitmeyen şarkısını duymakta, ama sahip olduğu ender yeteneğiyle birlikte: Lia geleceği duyabilmektedir, bu sesi de sır olarak saklamaktadır. Duyduğu, elmasın ve drakonların kaderinin aynı zamanda kendisinin gelecekteki sevgilisi de olacak olan Zane adındaki bir insanın ellerinde olduğudur. Usta bir hırsız olan Zane, drakonların elması getirebileceğine inandığı tek insandır. Fakat Lia onun iki dünya arasında sıkışıp kaldığını ya müttefiki, ya da efendisi olacağını bilmektedir. Bir türlü bitmeyen şarkının ve Zane’nin hayalinin harekete geçirdiği Lia, ona katılmak için bütün kuralları çiğnemiştir. Kabilesini korumak adına kaderini birleştirmek zorunda olduğu o adam, Lia’nın geleceğini çalma ve kalbini kırma gücüne sahip olan tek kişidir.

Kitap Adı : Rüya Hırsızı (Cep Boy)
Yayın Tarihi : 01.11.2010
Yazar : Shana Abe
Yayın Evi : KOLEKSİYON YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 362
ISBN : {isbn}

Rüya Hırsızı (Cep Boy) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Rüya Hırsızı (Cep Boy) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Rüya Hırsızı (Cep Boy) Kitabı Hakkında Bilgiler

KOLEKSİYON YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Shana Abe olan Rüya Hırsızı (Cep Boy) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Rüya Hırsızı (Cep Boy) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Rüya Hırsızı (Cep Boy) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KOLEKSİYON YAYINCILIK ait olan Rüya Hırsızı (Cep Boy) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Rüya Hırsızı (Cep Boy) Google Drive İle PDF İndir

Rüya Hırsızı (Cep Boy) Yandex Disk İle PDF İndir

Rüya Hırsızı (Cep Boy) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel