Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Pdf İndir *Ücretsiz

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Pdf İndir – Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz PDF Kitap İndir

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenRüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Bilgileri

Tutkunun doğası, yanılsama, hayal kırıklığının yaşamdaki rolü, kahramanlığı neyin oluşturduğu… Sahnenin büyük konulara ayrıldığı, büyüleyici bir mizahın arka plandan göz kırptığı, cezbedici bir yakınlıkla psikanalitik kavramların iç içe geçtiği Rüzgar Gibi, Dalga Gibi Stefano Bolognini’nin eşsiz anılarıyla hem bir öykü kitabı hem de psikanalitik değerlendirmeleri içeren bir yol gösterici.
 
“Günümüzün Winnicott’u” yakıştırmasını tam anlamıyla hak eden Psikanalist Stefano Bolognini’nin hastalarıyla kurduğu ilişkiye benzer biçimde yazar olarak okurla derin bir yakınlık kurduğu on öyküden oluşan bu kitapla hem uzak bir İtalyan köyünde yaşananlara tanık olacak hem de hikaye anlatımıyla öznel bir sanat olan psikanalitik yazının buluştuğu satırları farklı bir bakış açısıyla değerlendireceksiniz.
 
“Psikanalistlerin bilimsel araştırmalardan çok analizdeki hastalarını derinlemesine anlatan sunumlar yazdıkları bilinir. Rüzgar Gibi, Dalga Gibi’ye sevdiğim bir yazarın yeni bir kitabına duyabileceğim sıradan bir hevesle başladım. Ama daha ilk sayfalarda Bolognini’nin harika bir öykü anlatıcısı olduğunu anladım. Kitaba adını veren ikinci öyküden itibaren içimde bir başka duygu daha belirmeye başladı ve bu duygu kitabı okudukça daha da yoğunlaştı. Bolognini bu kitapta bir istisna dışında hastalarından değil, kendinden söz ediyor. Nelere dikkat ederek, hangi gözlemlerini nasıl yorumlayarak yazdığını okur umarım keyifle izleyecektir. Bir de öykülerin sonundaki kısa psikanalitik değerlendirmeler var ki bunların da okurların psikanalitik düşünme şekliyle tanışması için harikulade numuneler olduğunu söyleyebilirim.”
—Prof. Dr. Türkay Demir

Kitap Adı : Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz
Yayın Tarihi : 26.11.2021
Yazar : Stefano Bolognini
Yayın Evi : OKUYAN US YAYIN
Sayfa Sayısı : 144
ISBN : {isbn}

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Kitabı Hakkında Bilgiler

OKUYAN US YAYIN çıkarmış olduğu yazarı Stefano Bolognini olan Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OKUYAN US YAYIN ait olan Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Google Drive İle PDF İndir

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Yandex Disk İle PDF İndir

Rüzgar Gibi, Dalga Gibi: Bir Psikanalistin Penceresinden Övülmeye Olan İhtiyacımız ve Hayallerimiz Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel