Şah Mat Pdf İndir *Ücretsiz

Şah Mat Pdf İndir – Şah Mat PDF Kitap İndir

Şah Mat ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenŞah Mat ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Şah Mat Bilgileri

“Odanın kasvetli ve ürkütücü havası insanı yeterince boğmaya yetiyordu. İçilen sigaranın dumanları üzerine bir sis gibi çökmüş, üzerinden hayli zaman geçmesine rağmen odayı terk etmemişti. Yatağın üzerinde sırt üstü yatan adamı görmek neredeyse imkansızdı. Yerde duran içki şişelerinden uykusunun neden bu kadar ağır olduğu anlaşılmaktaydı.

Odanın duvarları, asılan gazete sayfalarından neredeyse gözükmüyordu. Her bir sayfa da cinayet haberleri yazan gazeteler itinayla duvara yapıştırılmıştı.

Sır Perdesi Aralanmadı…

Keskin Nişancı Cinayeti…

Bir Polisin Yok Oluşu…”

Geçmiş ile gelecek arasında ince bir çizgidir yaşamak. Her an ve nasıl kaderinizin değişeceğini bilemeden bir ömür geçirmek ile meşgulken, sevdikleriniz ile bir hayatınızın olmasını istersiniz. Geleceğe dair yapılan bu güzel planlar; belki de bir başka kötü insanların hayallerine karıştığı anda karmaşık bir yapıya bürünmeye başlayacaktır ve bundan sonrası tamamen sizin kontrolünüzden çıkacak, piyon haline geldiğinizi anladığınız anda her şey çok geç olacaktır. 
Hayatınızın bir satrançtan farksız olduğu ve yapılacak olan her hamleden sonra bir başka hamlenin hayata geçirileceğini bilerek ve etkisi altında kalarak yaşayacağınız bir dünyada hayatta kalmak için yapmanız gereken tek şey, ŞAH MAT olmamaktadır

Kitap Adı : Şah Mat
Yayın Tarihi : 06.03.2019
Yazar : Eray Sarıkaya
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 129
ISBN : {isbn}

Şah Mat Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Şah Mat indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Şah Mat Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Eray Sarıkaya olan Şah Mat kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Şah Mat Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Şah Mat Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Şah Mat kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Şah Mat Google Drive İle PDF İndir

Şah Mat Yandex Disk İle PDF İndir

Şah Mat Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel