Saklambaç (Karton Kapak) Pdf İndir *Ücretsiz

Saklambaç (Karton Kapak) Pdf İndir – Saklambaç (Karton Kapak) PDF Kitap İndir

Saklambaç (Karton Kapak) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSaklambaç (Karton Kapak) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Saklambaç (Karton Kapak) Bilgileri

Katilin peşinde olduğunuzu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.
Katilin peşimizde olduğunu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.
Sırlar.
Yakalamaya çalıştıklarımız da kaçtıklarımız da onlar.
 
Ophelia Valley kasabasında yaz boyunca iki cinayet işlendi. Kayıp kızlar şüpheli şekilde ölü bulundu. Ansel, Maddie ve Kylie her zaman yaptıkları gibi hayatlarını basit ve ortada yaşayarak eğleniyorlar, böylece kimse kurcalamıyordu. Ancak kasabaya yeni gelen genç Dedektif Wallace, kızların yakasını bırakacak gibi değildi.
 
“Bazı sırlar dedektif, ölümden daha korkutucudur.”
Bu yüzden benden hoşlanıyorsunuz. Ama biliyorsunuz, katil peşinize düştüğü zaman siz de gerçekten kim olduğunuzun peşine düşersiniz.
Ya da gerçek benliğiniz, üzerini örttüğünüz her şeyle birlikte peşinize düşer.
İşte bundan kaçamazsınız.

Kitap Adı : Saklambaç (Karton Kapak)
Yayın Tarihi : 30.03.2022
Yazar : N. G. Kabal
Yayın Evi : MARTI YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 448
ISBN : {isbn}

Saklambaç (Karton Kapak) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Saklambaç (Karton Kapak) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Saklambaç (Karton Kapak) Kitabı Hakkında Bilgiler

MARTI YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı N. G. Kabal olan Saklambaç (Karton Kapak) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Saklambaç (Karton Kapak) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Saklambaç (Karton Kapak) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MARTI YAYINLARI ait olan Saklambaç (Karton Kapak) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Saklambaç (Karton Kapak) Google Drive İle PDF İndir

Saklambaç (Karton Kapak) Yandex Disk İle PDF İndir

Saklambaç (Karton Kapak) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel