Şarap Kadın Pdf İndir *Ücretsiz

Şarap Kadın Pdf İndir – Şarap Kadın PDF Kitap İndir

Şarap Kadın ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenŞarap Kadın ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Şarap Kadın Bilgileri

Çıktım. Yitirmek üzere olduğum ruhumu yeniden kazanmaya ant içtim. İçimde bir çağlayan vardı coşup giden… Bir daha kesinlikle çağlayanımı kurutmayacaktım ve akışını değiştirmeyecektim.

İşte bugün ben yeniden doğdum.

Kış geceleri seni koynuma sokardım, üstünü açar da üşürsün diye yaz geceleri yine koynumdaydın çünkü adanın kekik kokan tepelerinden kopup, şarabından akıp gelmiştin, en güzel koku sendin biriciğim. Ve biliyor musun, sen benim en anlamlı gizimdin. Her sabah uyandığımda soluğunu duyumsamak, yürek atışını dinlemek, uyurken seni izlemek, sesini duymak yaşamayı tanımlıyordu bana.

Eğer aşkı tarif ettirseler seni tarif ederdim.

Bu romanda Şarap Kadın’ın gizemli yaşamı, Şemse Hanım’ın törelere boyun eğişi, gerçek bir anne ve baba sevgisinden yoksun büyüdüğünü düşünen Rüzgâr’ın aşkı sorgulayan ve suçlayan başkaldırısı, töre kurallarının yerine getirilmesinde görev üstlenen Kara adlı köpeğin ilginç serüveni, söylencesel ayrıcalığa sahip bir kentin masalımsı öyküsü, birbirlerini dağlayıp geçen âşıkların hikâyesi anlatılmaktadır.

Belki bir dilekti, ömrünün son anına kadar, içinin onun ateşiyle yanmasını isteyişi.

Şarap Kadın, aşka saygı duyan okurun romanıdır.

Kitap Adı : Şarap Kadın
Yayın Tarihi : 01.01.2014
Yazar : Ulviye Alpay
Yayın Evi : HERA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 528
ISBN : {isbn}

Şarap Kadın Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Şarap Kadın indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Şarap Kadın Kitabı Hakkında Bilgiler

HERA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ulviye Alpay olan Şarap Kadın kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Şarap Kadın Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Şarap Kadın Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HERA YAYINLARI ait olan Şarap Kadın kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Şarap Kadın Google Drive İle PDF İndir

Şarap Kadın Yandex Disk İle PDF İndir

Şarap Kadın Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel