Satranç Pdf İndir *Ücretsiz

Satranç Pdf İndir – Satranç PDF Kitap İndir

Satranç ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSatranç ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Satranç Bilgileri

Satranç, Stefan Zweig’in son kitabı olma özelliğini taşıyor. Bu kitabı tamamladıktan kısa bir süre sonra Stefan Zweig, eşi ile birlikte ölümü seçerek, savaşın en acı temsilcileri olarak tarihe isimlerini üzücü bir nakarat olarak yazdırdı. Onca ülkeye kaçmasına rağmen, kendi korkularından kaçamadı. New York’tan, Buenos Aires’e gitmekte olan bir gemi sizi alıp götürüyor geçmişin tozlu sayfalarına. Büyük bir gemi düşünün, sporcusu, işadamı, doktoru, ünlüsü, sosyetesi, gazetecisi vs. Ayrıca o zamanın satranç şampiyonu olmuş kibirli Mikro Czentovic ve tecrit edilmiş bir avukatında bu gemi de… Aslında genel olarak onların acıklı hikâyesini konu alıyor kitap. Küçük bir çocukken yetim kalan Czentovic’i bir papaz yanına alarak bakımını üstlenmiştir. Fakat yaşıtlarından farklı olan Czentovic hem öğrenme hem de iletişim güçlüğü çekmektedir. Her şeyden soyutlanan çocuğun tek bir şeye gizli ilgisi vardır! Bir avukatken hiyerarşi olan ve zulme başkaldıran B’nin yaşadıkları beni derinden sorgulattı. Stefan Zweig ‘Satranç’ta bana hiçliği düşündürdü. Aslında o kadarla kalmadı, hiçliğin ne denli yıkıcı, ne denli insanı kendine döndürücü olduğunu kanıtladı.

Kitap Adı : Satranç
Yayın Tarihi : 09.07.2019
Yazar : Stefan Zweig
Yayın Evi : HASREM YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 56
ISBN : {isbn}

Satranç Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Satranç indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Satranç Kitabı Hakkında Bilgiler

HASREM YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Stefan Zweig olan Satranç kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Satranç Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Satranç Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HASREM YAYINLARI ait olan Satranç kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Satranç Google Drive İle PDF İndir

Satranç Yandex Disk İle PDF İndir

Satranç Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel