Savaş Sanatı Pdf İndir – PARODİ YAYINLARI Pdf İndir

Savaş Sanatı Pdf İndir – Savaş Sanatı PDF Kitap İndir

Savaş Sanatı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSavaş Sanatı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Savaş Sanatı Bilgileri

MÖ 5. yüzyılda Çin’de yazılmış olan Savaş Sanatı, savaş stratejileri ve taktikleri konusunda temel eser olma görevini üstlenmektedir.
Çok eski dönemlerden itibaren kullanılan birtakım savaş yöntemlerinin bir araya getirilerek yorumlanmasıyla ortaya çıkan on üç bölümlük bu kitap devlet yönetimi, bir komutanın olmazsa olmaz özellikleri, ordunun nasıl idare edilmesi gerektiği, savaşın nasıl planlanacağı ve düşmana karşı hangi yollarla üstünlük sağlanabileceği gibi konulardan bahseder.
 
Hem iş hem hukuk dünyasında kullanılmasının yanı sıra günlük hayata da uyarlanabilecek birçok faydalı bilgiyi barındıran eser, yüzyıllar sonra günümüzde dahi değerinden hiçbir şey kaybetmeyen ilkeleriyle gerek Batı dünyasına gerekse Doğu dünyasına çoğu konuda hâlâ yol gösteriyor.

Kitap Adı : Savaş Sanatı
Yayın Tarihi : 17.10.2019
Yazar : Sun Tzu
Yayın Evi : PARODİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 72
ISBN : {isbn}

Savaş Sanatı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Savaş Sanatı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Savaş Sanatı Kitabı Hakkında Bilgiler

PARODİ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Sun Tzu olan Savaş Sanatı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Savaş Sanatı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Savaş Sanatı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PARODİ YAYINLARI ait olan Savaş Sanatı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Savaş Sanatı Google Drive İle PDF İndir

Savaş Sanatı Yandex Disk İle PDF İndir

Savaş Sanatı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel