Semih ve Balat’ın Bulutu Pdf İndir *Ücretsiz

Semih ve Balat’ın Bulutu Pdf İndir – Semih ve Balat’ın Bulutu PDF Kitap İndir

Semih ve Balat’ın Bulutu ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSemih ve Balat’ın Bulutu ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Semih ve Balat’ın Bulutu Bilgileri

Semih, kocaman bir hayal gücü olan, İstanbullu, küçük bir çocuktur. Ailesi ile birlikte, İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Balat’ta yaşamaktadır. Balat tarihi evleri, dar sokakları ve altında saklı olduğu söylenen gizli geçitleri ile Semih’in hayal dünyasında da sık sık yer alır. Bir gün Semih, o gece çok büyük, o zamana kadar olanların en büyüğünden, vahşi bir fırtınanın çıkacağını öğrenir. En iyi arkadaşı Murat’la birlikte geceleyin gizlice teraslarına çıkıp fırtınayı seyretmek üzere sözleşirler.

Ancak uykuya yenik düşen Semih sonunda terasa çıkabildiğinde, karşısında fırtına bulutları yerine bir sarmaşığa takıldığı için hareket edemeyen, yolunu kaybetmiş bir bulut bulur. Semih bulutla birlikte Balat’ın ve İstanbul’un çatılarının üzerinde uçar, uzaya çıkar. Sonunda bulut, yağmur olup yabancı bir gezegendeki gölün üzerine yağar. Tabii Semih’le birlikte.
Evdekiler kaybolduğunu fark etmeden, bir an önce eve dönmesi gerekmektedir Semih’in. Böylece çok bilgili gözüken bir leyleğe eve dönüş yolunu sorar Semih. Leylek, Düşünce Balığı’nı bulması gerektiğini, onun en büyük problemleri bile kolaylıkla çözeceğini söyler. Ancak Düşünce Balığı’nı sadece Önemli Bir Fikri olursa görebilecektir. Peki ne hakkında Önemli Bir Fikir? “O hiç önemli değil,” diye viyaklar leylek.

Böylece Semih’in yolculuğu yeniden başlar.

Semih ve Balat’ın Bulutu, çocukları sihirli bir iç dünyanın içine sürükleyen, öğreten ama öğretirken bunu ders havasında yapmayan, daima okunabilecek bir hikâye. Suluboya ile yapılan gerçek İstanbul resimleri ile çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekecek.

Kitap Adı : Semih ve Balat’ın Bulutu
Yayın Tarihi : 11.03.2009
Yazar : Tim Davis
Yayın Evi : MANDOLİN
Sayfa Sayısı : 40
ISBN : {isbn}

Semih ve Balat’ın Bulutu Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Semih ve Balat’ın Bulutu indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Semih ve Balat’ın Bulutu Kitabı Hakkında Bilgiler

MANDOLİN çıkarmış olduğu yazarı Tim Davis olan Semih ve Balat’ın Bulutu kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Semih ve Balat’ın Bulutu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Semih ve Balat’ın Bulutu Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MANDOLİN ait olan Semih ve Balat’ın Bulutu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Semih ve Balat’ın Bulutu Google Drive İle PDF İndir

Semih ve Balat’ın Bulutu Yandex Disk İle PDF İndir

Semih ve Balat’ın Bulutu Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel