Semtin Çocukları Pdf İndir *Ücretsiz

Semtin Çocukları Pdf İndir – Semtin Çocukları PDF Kitap İndir

Semtin Çocukları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSemtin Çocukları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Semtin Çocukları Bilgileri

İlk kitabı Görülmeyen Hikâyeler ile kitap severlerle buluşan Ayşegül Yazmacı yeni öykü kitabı “Semtin Çocukları” ile yeniden okurlarla buluşuyor.
“Gözlerini hafifçe araladı. Başında korkunç bir ağrı. Kanepede sızıp kalmış, başı yastıktan düşmüş, ağzından da salyalar akmıştı. Kıpırdayacak hali yoktu. Gün ışığı odaya dolmuştu ve ışığın keskinliği gözlerini açmasını daha da zorlaştırıyordu. Buğulu görüntü yavaş yavaş netleşirken, odanın ortasında, tam karşısında büyükçe bir koli duruyor ve içinden bir martı kafasını uzatmış ona bakıyordu.”
Daha önce yayımladığımız Görülmeyen Hikâyeler isimli ilk kitabında kadın karakter hikâyelerini çarpıcı bir dille anlatan yazar Ayşegül Yazmacı, bu ikinci kitabında -kendisinin de doğup büyüdüğü- İstanbul’un kadim semti Beşiktaş’ı anlatıyor ve iddialı bir işe girişerek erkekler dünyasına zengin metaforlarıyla bir dalış yapıyor.

Kitap Adı : Semtin Çocukları
Yayın Tarihi : 21.03.2022
Yazar : Ayşegül Yazmacı
Yayın Evi : THE KİTAP
Sayfa Sayısı : 112
ISBN : {isbn}

Semtin Çocukları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Semtin Çocukları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Semtin Çocukları Kitabı Hakkında Bilgiler

THE KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Ayşegül Yazmacı olan Semtin Çocukları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Semtin Çocukları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Semtin Çocukları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. THE KİTAP ait olan Semtin Çocukları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Semtin Çocukları Google Drive İle PDF İndir

Semtin Çocukları Yandex Disk İle PDF İndir

Semtin Çocukları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel