Sen Buralarda Yokken Pdf İndir – ALAKARGA SANAT YAYINLARI Pdf İndir

Sen Buralarda Yokken Pdf İndir – Sen Buralarda Yokken PDF Kitap İndir

Sen Buralarda Yokken ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSen Buralarda Yokken ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sen Buralarda Yokken Bilgileri

“Yani,” derdi dedem, o belirgin yüz hatlarına sinmiş bilgelikle, “bir köstebek insana kuyuyu gösterdi. Kuyu açıldıkça içinden çıkan beyazaltın bize bir ömürlük ekmeğimizi kazandırdı. Şehrimizin dünya çapında tanınmasına sebep oldu. Şimdi kıymetinin bilinmediğine bakma, zanaatçı olmak insanı hayata bağlar. Tüm dertlerini, tasalarını unutursun taşı işlerken, kendi söyleyeceğini susar, taşa dokursun ahını, taş seni anlar, ruhunun motiflerini işlersin taşa, taş seni duyar ama insan insana nankördür, sağır, dilsizdir. Taş vefalıdır, taş seni arkandan vurmaz, insan kibirlidir, taş sana canını sunar, insan canına kasteder.”
 
Sevgili Yalnızlık kitabıyla akrabalık ilişkilerine ve eski dostluklara özlemini dile getiren Nilüfer Altunkaya, Sen Buralarda Yokken’de de insan ilişkilerine eğiliyor. Bir mahallenin, bir sokağın yaşantısı gözler önüne seriyor. Odunpazarı’ndan, Dere Sokağı’ndan sesler taşıyan öykülerinde Altunkaya; bir ölümün gölgesinde aşka, dostluğa, ayrılığa, çıkmaz sokaklara sürüklüyor okurunu. Sen Buralarda Yokken’i okurken kaybolmuş değerlere, özlem çekilen komşuluk ve dostluk ilişkilerine, çaresiz aşkların yakıcılığına dokunacaksınız.
 

Kitap Adı : Sen Buralarda Yokken
Yayın Tarihi : 02.03.2017
Yazar : Nilüfer Altunkaya
Yayın Evi : ALAKARGA SANAT YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 108
ISBN : {isbn}

Sen Buralarda Yokken Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sen Buralarda Yokken indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sen Buralarda Yokken Kitabı Hakkında Bilgiler

ALAKARGA SANAT YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Nilüfer Altunkaya olan Sen Buralarda Yokken kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sen Buralarda Yokken Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sen Buralarda Yokken Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ALAKARGA SANAT YAYINLARI ait olan Sen Buralarda Yokken kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sen Buralarda Yokken Google Drive İle PDF İndir

Sen Buralarda Yokken Yandex Disk İle PDF İndir

Sen Buralarda Yokken Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel