Ses Pdf İndir *Ücretsiz

Ses Pdf İndir – Ses PDF Kitap İndir

Ses ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSes ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ses Bilgileri

“Kirli, acımasız ve bulduğu tüm iyilikleri yutan bu obur canlılar, yaşamlarının tek ortak kalan yanını, ev sahiplerini ve onun biz insanlara sunduklarını unutmuşa benziyorlardı. Tıpkı ben, tıpkı sen, tıpkı biz gibi” …
İnsanoğlu kendisine, diğer canlılara ve yaşadığı gezegene daha ne kadar zarar verebilir? Bugün şahit olduğumuz onca kötülüğün sınırları nereye varabilir? Savaşlar, salgın hastalıklar, açlık, insan ve çevre katliamları… Türümüzün yeryüzündeki doyumsuzluğuyla baş gösteren onca felaket, çok da uzak olmayan bir gelecekte dünyayı tüm canlılar için yaşanmaz bir gezegene dönüştürebilir.
Sevda Yıldırım Akbayır bu ilk kitabında, insanoğlunun kendi elleriyle yarattığı bu felaketin geleceğine ışık tutuyor. ‘Ses’, türcülüğün ve diğer tüm insani doyumsuzlukların, bizi nasıl bir atmosfere sürükleyebileceğini çarpıcı bir kurguyla anlatıyor. ‘Geleceği’ okuyacağınız bu kitabın her satırında, bugünümüzden de izler bulacaksınız.
‘Ses’, bilim kurgu romanların klişelerinden sıyrılarak, kötülüğün hâkim olduğu bir geleceğin, bugünle olan bağlarını ustalıkla anlatan bir eser. Akbayır eserinde, insanlığın son umudunu, onun hayat bulması için mücadele veren bir kadının hikâyesiyle harmanlıyor. Ortaya çıkan ise; susturanlar, susanlar ve derinlerine gökkuşağının renklerini hatırlatanların hikâyesi…

Kitap Adı : Ses
Yayın Tarihi : 19.04.2021
Yazar : Sevda Yıldırım Akbayır
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 176
ISBN : {isbn}

Ses Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ses indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ses Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Sevda Yıldırım Akbayır olan Ses kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ses Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ses Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Ses kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ses Google Drive İle PDF İndir

Ses Yandex Disk İle PDF İndir

Ses Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel