Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Pdf İndir *Ücretsiz

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Pdf İndir – Setna Yükseliyor: Yasak Kitap PDF Kitap İndir

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSetna Yükseliyor: Yasak Kitap ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Bilgileri

Kadim kökleriyle dünyanın en güçlü uygarlığı Mısır ve imparatorluğu bekleyen büyük lanet…
Yaşamın ve ölümün sırrını taşıyan Osiris’in Mühürlü Vazosu asla erişilemez olmasıyla ün salmış bir mezarda saklanmıştır. İnsanlar onu aramaya cesaret edemesin diye bu mezarın lanetli olduğu söylentisi yayılmıştır. Buna karşın, şehrin ileri gelenlerinden biri olan ve Yüce Ramses’in sarayında üst düzey bir göreve atanmasına kesin gözüyle bakılan Keku, hiç kimsenin bilmediği kara büyücülüğüyle mezara ulaşmış ve vazoyu çalmıştır.
Kötülüğün gücüyle gözleri kamaşmış olan Keku, yeryüzünde karanlığın hâkimiyetini sağlayabilecek olmanın heyecanıyla vazoyu bir negatif enerji merkezine, kimsenin, hatta Firavun’un bile karşı koyamayacağı ölümcül bir silaha dönüştürmeyi hedeflemektedir. Suriyeli kanun kaçaklarının yardımıyla Firavun’u alaşağı edecek, iktidarı ele geçirecektir.
Ancak Keku’nun, olağanüstü yeteneklerle donatılmış genç bir şifacı olan kızı Seket’in yardımına ihtiyacı vardır. Kızına niyetinden bahsedip yardımını ister ancak genç kadın onu kesin bir dille reddeder. Bunun üzerine Keku, artık gizli amacını bilen kızıyla ilgili hayati bir karar vermek zorunda kalır. Çünkü kızının, Ramses’in oğlu Setna’yla olan gönül ilişkisi Keku için büyük bir tehlike oluşturmaktadır.

Kitap Adı : Setna Yükseliyor: Yasak Kitap
Yayın Tarihi : 09.01.2017
Yazar : Christian Jacq
Yayın Evi : NEMESİS KİTAP
Sayfa Sayısı : 256
ISBN : {isbn}

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Setna Yükseliyor: Yasak Kitap indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Kitabı Hakkında Bilgiler

NEMESİS KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Christian Jacq olan Setna Yükseliyor: Yasak Kitap kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NEMESİS KİTAP ait olan Setna Yükseliyor: Yasak Kitap kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Google Drive İle PDF İndir

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Yandex Disk İle PDF İndir

Setna Yükseliyor: Yasak Kitap Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel