Sevgili Jerry Pdf İndir *Ücretsiz

Sevgili Jerry Pdf İndir – Sevgili Jerry PDF Kitap İndir

Sevgili Jerry ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSevgili Jerry ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sevgili Jerry Bilgileri

Henüz altı aylık yavru bir köpek olan Jerry, anne babası ve kardeşi Michael’dan koparılır ve Solomon Adalarında yaşayan yerlileri gemisiyle alıp Meringe topraklarına götüren Kaptan Van Horn’a armağan edilir. Kaptan Van Horn’un yanında ve açık denizlerde türlü tehlikelerle karşılaşarak geçecek bir hayat beklemektedir Jerry’yi.

Şefkatli kaptanın o günden itibaren hep “Sevgili Jerry” diye sesleneceği bu sevimli yavru köpek, Van Horn’un kucağında maceralı bir yolculuğa çıkarken başına geleceklerden tamamen habersizdir. Denize açılarak ağır ağır kıyıdan uzaklaşan gemideki Jerry tüm gücüyle havlar ve iskelede kalan annesi babası ve kardeşi Michael ile vedalaşmaya çabalar. Oysa heyecan dolu yeni bir hayata yelken açan Jerry’nin işittiği son şey, anne babası ve kardeşinin üzüntü dolu, acı acı ulumaları olacaktır.

Hayvanlara insani duygularla yaklaşan ve onları birer roman kahramanına dönüştüren Amerikalı yazar Jack London’ın (1876-1916) büyük beğeni toplayan başlıca eserlerinden olan Sevgili Jerry ve Michael’ın hayatını anlattığı Sirk Köpeği, çocuk edebiyatının önemli klasikleri arasındadır.

Kitap Adı : Sevgili Jerry
Yayın Tarihi : 11.12.2018
Yazar : Jack London
Yayın Evi : ARKADAŞ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Sevgili Jerry Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sevgili Jerry indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sevgili Jerry Kitabı Hakkında Bilgiler

ARKADAŞ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Jack London olan Sevgili Jerry kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sevgili Jerry Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sevgili Jerry Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARKADAŞ YAYINLARI ait olan Sevgili Jerry kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sevgili Jerry Google Drive İle PDF İndir

Sevgili Jerry Yandex Disk İle PDF İndir

Sevgili Jerry Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel