Şeytanın Oteli Pdf İndir *Ücretsiz

Şeytanın Oteli Pdf İndir – Şeytanın Oteli PDF Kitap İndir

Şeytanın Oteli ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenŞeytanın Oteli ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Şeytanın Oteli Bilgileri

Şehir efsanelerine inanır mısın? Peki ya lanetli mekanlara, evlere, otellere?
Osman göğün delinip suların yeryüzünü dövdüğü o karanlık gecede kurtarıcısını otelin cılız ışıklı tabelası olarak seçmişti. Arkasını heybetli ağaçlara vermiş bütün ihtişamıyla onu selamlıyordu HOTEL BLOODY MARY. Her şeyin oraya girmesiyle başlayacağından habersiz kurtarıcısına sığındı.
Hiçbir iz bırakmadan kayıplara karışan insanlar, onları bulmaya and içmiş bir polis, kızının hasretiyle yanıp tutuşan bir anne, aile baskısıyla yeni sırlarının arasında sıkışıp kalan Osman.
“Ne zaman can sıkıcı bir cinayet olayı olsa nedense çözümü burada bulma umuduyla geliyordu. Ancak sonuç onu her zaman hüsrana uğratıyordu. Sanki bu otel, kötülüklerin dünyaya sızdığı bir kapı vazifesi görüyordu. Şimdi ve yüzyıllar boyunca.”

Kitap Adı : Şeytanın Oteli
Yayın Tarihi : 20.10.2020
Yazar : Kenan Çalışkan
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 177
ISBN : {isbn}

Şeytanın Oteli Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Şeytanın Oteli indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Şeytanın Oteli Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Kenan Çalışkan olan Şeytanın Oteli kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Şeytanın Oteli Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Şeytanın Oteli Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Şeytanın Oteli kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Şeytanın Oteli Google Drive İle PDF İndir

Şeytanın Oteli Yandex Disk İle PDF İndir

Şeytanın Oteli Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel