Sıcak Kafa Pdf İndir *Ücretsiz

Sıcak Kafa Pdf İndir – Sıcak Kafa PDF Kitap İndir

Sıcak Kafa ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSıcak Kafa ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sıcak Kafa Bilgileri

Dünyayı pençesine almış bir delilik salgını…
Konuşma yoluyla, zihinden zihne bulaşarak yayılan bir hastalık…
Yıkılmanın eşiğine gelmiş uygarlık…
 
Vaktiyle bu amansız hastalık üzerine çalışmış eski dilbilimci Murat Siyavuş, umutsuzluk içinde annesinin evine sığınmıştır.
Acımasız bir devlet kurumunun peşine düştüğünü öğrenince, evden çıkıp hayata karışmak ve salgının dönüştürdüğü dünyayla yüzleşmek zorunda kalır.
 
Afşin Kum’un ilk romanı; akıl, dil, uygarlık, hayatın doğası ve boşlukta anlam arayışımız üzerine çarpıcı bir düşünce deneyi.
 
“Meraklandıran, sürükleyen, çokça güldüren ve nihayet elinizden tutup uçuran bir hikâye.
Türkiye’nin dünya bilimkurgu literatürüne armağanı.”
Alper Canıgüz

Kitap Adı : Sıcak Kafa
Yayın Tarihi : 23.12.2020
Yazar : Afşin Kum
Yayın Evi : APRIL YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 192
ISBN : {isbn}

Sıcak Kafa Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sıcak Kafa indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sıcak Kafa Kitabı Hakkında Bilgiler

APRIL YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Afşin Kum olan Sıcak Kafa kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sıcak Kafa Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sıcak Kafa Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. APRIL YAYINCILIK ait olan Sıcak Kafa kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sıcak Kafa Google Drive İle PDF İndir

Sıcak Kafa Yandex Disk İle PDF İndir

Sıcak Kafa Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel