Sık Sorulan Sorular Pdf İndir *Ücretsiz

Sık Sorulan Sorular Pdf İndir – Sık Sorulan Sorular PDF Kitap İndir

Sık Sorulan Sorular ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSık Sorulan Sorular ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular Bilgileri

Elinizdeki kitap, son çeyreğine girdiğimiz 2000’li yıllardaki tartışma gündeminin ana başlıklarını içeriyor. Küreselleşme ve Yeni Dünya Düzeni’nden Ortadoğu çatışmalarına uzanan söyleşi konuları, özellikle “Sol”daki tartışma noktalarını, ilgi alanlarını, kaygıları ve perspektifleri anlatıyor. Bu bakımdan, söyleşilerde sorulan sorular, yanıtlar kadar önemli.
Kitabı, Ceylan Yayınları’nın editörü Necati Abay ve Selçuk Gerger’le birlikte düzenledik. Tabi Rennan’ın titizlikle ve sabırla oluşturduğu arşivi olmasaydı bu kitap hazırlanamazdı. Söyleşilerin bir bölümünü kısaltarak yayımlıyoruz. Sık sorulan sorulara verilen yanıtlardaki kaçınılmaz tekrarları bu yolla en aza indirmeye çalıştık. Çoğu yazılı, bir bölümü de sözlü yapılmış söyleşilerin yayımlanmış biçimlerine dokunmadık, sadece basit değişikliklerle yetindik, yazım ve dizgi hatalarıyla belirgin ifade bozukluklarını düzelttik.
Elbette, bu kitabı, esas olarak, soruları soran yazar ve gazetecilerle söyleşileri yayımlayan yayın organlarına borçluyuz. Gündeme taşıdıkları sorunları kitaplaştırarak kamuoyuna sunmayı, her şeyden önce, dönemin gündeminin belgeleştirilmesi, tartışmaların yeniden hatırlatılması olarak düşündük. Yanıtların ise öncelikle, yıllar içinde, olası iç çelişkileriyle birlikte, bugün de güncelliklerini koruyan pek çok konuda görüşlerimin bir seçkisi olarak ele alınması gerekir. Elbette, umulur ki, okura somut bilgilerle desteklenmiş bir analiz ve perspektif kaynağı da olabilsin söyleşiler.
Kitabın kapak tasarımını kısa bir süre içinde ve başka acil çalışmaları arasında Işıl Altınmakas yaptı. Yine, yoğun işleri arasında Semiha Şahin ve Derya Demircioğlu mizanpaj konusunda yardımlarını esirgemediler. Düzeltileri Fuat Uygur, Çiçek Otlu, Hacer Elçin yaptı. Hepsine ve kitabın basımını gerçekleştiren Can Matbaası çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Haluk Gerger
30 Eylül 2007

Sık Sorulan Sorular kitabı arka kapak yazısı
Elinizdeki kitap, adı üzerinde Haluk Gerger’e sıkca sorulan sorulara verilen yanıtlardan oluşuyor. 2000’li yıllarda çeşitli gazete ve dergilerde yayımlanan söyleşilerde yanıtı aranan sorular, Emperyalizm, Küreselleşme, Yeni Dünya Düzeni, ABD, Ortadoğu, Avrupa Birliği, Kürt Sorunu, Aydın Sorunsalı,
Sosyalizm ve Türk Dış Politikası gibi gündemdeki konuları içeriyor.
Atılım, Demokratik Dönüşüm, Evrensel, Gündem, Hümanite, İLPS Bülteni, İnsancıl, Kızıl Bayrak, Kum, Mülksüzler, Özgür Düşün, Özgür Gençlik, Siyasi, Sol, Sosyalist Demokrasi, Yeni Asya, Yol

Kitap Adı : Sık Sorulan Sorular
Yayın Tarihi : 27.11.2007
Yazar : Haluk Gerger
Yayın Evi : CEYLAN YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 256
ISBN : {isbn}

Sık Sorulan Sorular Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sık Sorulan Sorular indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular Kitabı Hakkında Bilgiler

CEYLAN YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Haluk Gerger olan Sık Sorulan Sorular kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sık Sorulan Sorular Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sık Sorulan Sorular Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CEYLAN YAYINLARI ait olan Sık Sorulan Sorular kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular Google Drive İle PDF İndir

Sık Sorulan Sorular Yandex Disk İle PDF İndir

Sık Sorulan Sorular Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel