Sinaptik Yargıç Pdf İndir *Ücretsiz

Sinaptik Yargıç Pdf İndir – Sinaptik Yargıç PDF Kitap İndir

Sinaptik Yargıç ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSinaptik Yargıç ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sinaptik Yargıç Bilgileri

Yıllar sonra kendisiyle ilgili öğrendikleri yüzünden yaşamı alt üst olan Efkan’ın peşine düşen Kharon Örgütü’nün adamları ondan ne istiyordu? Hedefte neden kendisinin olduğunu bir türlü anlayamayan Efkan’ın geçmişindeki karanlık nokta, şimdi beyninin içinde ışıldıyordu. Yaşamak için kaçmalı ama önce gördüklerinden hangisinin düş ya da gerçek olduğunu ayırt etmeliydi. Altı üstü sıradan bir kimyagerdi; kimin onunla bir sorunu olabilirdi ki?
Kaçarken tek bir düşüncesi vardı: Yeryüzündeki herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek.
Sıradan bir kimyagerden gözü kara bir yargıca dönüşmek üzereydi artık. Ve dönüştüğünde ise durdurulamaz olacaktı.
Son teknoloji bilgisayarlar, tehlikeli formüller, gizli araştırmalar, hızlı bir kovalamaca ve büyük bir öfke… Peki tüm bunlar bir araya geldiğinde insanlığı nasıl etkileyecekti? Herkes bir başkasını kandırabilirdi ancak vicdanını hayır.
Sürükleyici olaylar birbiri ardına gelirken, sona nasıl geldiğinizi anlamayacaksınız.

Kitap Adı : Sinaptik Yargıç
Yayın Tarihi : 01.09.2020
Yazar : Kinyas Oz
Yayın Evi : BEYAZ FİL YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 88
ISBN : {isbn}

Sinaptik Yargıç Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sinaptik Yargıç indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sinaptik Yargıç Kitabı Hakkında Bilgiler

BEYAZ FİL YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Kinyas Oz olan Sinaptik Yargıç kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sinaptik Yargıç Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sinaptik Yargıç Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BEYAZ FİL YAYINLARI ait olan Sinaptik Yargıç kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sinaptik Yargıç Google Drive İle PDF İndir

Sinaptik Yargıç Yandex Disk İle PDF İndir

Sinaptik Yargıç Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel