Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Pdf İndir *Ücretsiz

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Pdf İndir – Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) PDF Kitap İndir

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Bilgileri

Sınıf Yönetimi ve Disiplin, öğrencinin öğretmene, sınıfa ve okula göre kendini düzenlemesi değildir. Sınıf Yönetimi ve Disiplin, öğretmenin, okulun ve ailenin öğrenciyi merkeze alarak, öğrenciye uygun ve onun daha etkili öğrenmesini sağlayacak ve bilinçli-sorumlu davranışlar geliştirmesini kolaylaştıracak örgütlü, düzenli ve güvenli bir sınıf ortamı, okul ortamı oluşturmaktır. Bu kitapta öğrencinin öğrenmesini ve sorumlu davranışlar geliştirmesini sağlayacak bir ortam oluşturmak için öğretmenin neler yapabileceği ele alınmaktadır. Öğretmenlerin, sınıf kuralları ve disiplin politikalarının oluşturulmasında, sınıf ortamında öğrenmeyi kolaylaştıracak öğelerin düzenlenmesinde, öğretim öğrenmeyi kolaylaştıracak biçimde planlanması ve yürütülmesinde, öğretmen-öğrenci ilişkilerinin düzenlenmesinde, öğrenci motivasyonunun sağlanmasında, sınıfta istenmeyen davranışların önlenmesi ve giderilmesinde neler yapabilecekleri somut örnek ve etkinliklerle açıklanmıştır. Öğrencilerin problemlerini çözmekten çok, onlara problemlerini ve çatışmalarını yapıcı bir biçimde çözebilme yeterliği kazandırmak amacıyla okulda çatışmaların çözümünde problem çözme ve arabuluculuk yöntemlerinin kullanılması öngörülmüştür. Sınıf yönetimi ve disiplin uygulamalarının kuramsal boyutu yanında, öğrenci disiplin işlerinin mevcut disiplin mevzuatı çerçevesinde yürütülmesi ve okullarda disiplin uygulamaları ayrıntılı bir biçimde işlenerek, öğretmen adaylarının okul ortamına daha bir hazırlıklı olmaları hedeflenmiştir.

Kitap Adı : Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya)
Yayın Tarihi : 01.10.2021
Yazar : Zeki Kaya
Yayın Evi : PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 368
ISBN : {isbn}

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Kitabı Hakkında Bilgiler

PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Zeki Kaya olan Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK ait olan Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Google Drive İle PDF İndir

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Yandex Disk İle PDF İndir

Sınıf Yönetimi (Edit.Zeki Kaya) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel