Sınırı Aşmak Pdf İndir *Ücretsiz

Sınırı Aşmak Pdf İndir – Sınırı Aşmak PDF Kitap İndir

Sınırı Aşmak ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSınırı Aşmak ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sınırı Aşmak Bilgileri

Dünyanın uluslararası terörizmi yakın bir tehdit olarak algılaması 11 Eylül’le başladı. Oysa Türkiye, uzun yıllardır uluslararası bir terör örgütü olan PKK ile mücadele halinde. PKK terör örgütüne karşı yürütülen mücadelenin araçlarından birisi de “sınır ötesi operasyon”lar. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de terörizme karşı kuvvet kullanımı, terörizmle mücadelede en çok kullanılan ve en çok tartışılan konulardan birisi. Ancak Türkiye’nin şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu sınır ötesi operasyonları uluslararası hukuk açısından inceleyen kapsamlı bir çalışma yapılmadı. Bu kitabın en temel hedefi, alanındaki bu boşluğu doldurmak oldu.Bu çalışmada bir taraftan terörizm, terör örgütü tanımlaması, uluslararası hukukta meşru müdafaa hakkının kullanımı gibi kuramsal konular ele alınırken diğer taraftan da PKK terör örgütünün dönemsel olarak incelenmesine ve terör örgütüne karşı yapılan sınır ötesi operasyonlara yer verildi.

Kitapta Yer Alan Başlıklar:

•Terörizme Karşı Kuvvet Kullanımı ve Birleşmiş Milletler
•Sınır Ötesi Operasyonların Uluslararası Hukuk Açısından İncelenmesi
•PKK’yı Terör Örgütü Olarak Kabul Eden Ülke ve Kuruluşlar
•PKK’nın Dönemsel Olarak İncelenmesi
•Türkiye Sınırları Dışındaki PKK Kampları
•KCK Yapılanması ve Uluslararası Bağlantıları
•Türkiye’nin Sınır Ötesi Operasyonları
•Güneş Harekatı’nın Hukuksal Boyutu
•Mavi Marmara Baskını ve Uluslararası Hukuk

Kitap Adı : Sınırı Aşmak
Yayın Tarihi : 31.05.2012
Yazar : Özlem Tezer
Yayın Evi : ORİENT YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 212
ISBN : {isbn}

Sınırı Aşmak Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sınırı Aşmak indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sınırı Aşmak Kitabı Hakkında Bilgiler

ORİENT YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Özlem Tezer olan Sınırı Aşmak kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sınırı Aşmak Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sınırı Aşmak Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ORİENT YAYINLARI ait olan Sınırı Aşmak kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sınırı Aşmak Google Drive İle PDF İndir

Sınırı Aşmak Yandex Disk İle PDF İndir

Sınırı Aşmak Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel