Sisli Pdf İndir *Ücretsiz

Sisli Pdf İndir – Sisli PDF Kitap İndir

Sisli ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSisli ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sisli Bilgileri

SİSLİ, Necati Tosuner’in öykü kitaplarının dördüncüsü. Bu kitapta yazarın İstanbul, 12 Mart ve Almanya öyküleri üç bölümde toplanıyor. Birbirinden farklı yer ve durumları anlatsa bile yazarın ince duyarlılığı sürekli hissediliyor. İsteyiş-kaçınış, bekleyiş-vazgeçiş ve hayatın her çarpıcı zıtlığı, Necati Tosuner’in harikulade dil ustalığıyla sergileniyor. Bir sayfada şenlik içinde coşan, yüreği sevinçten duracakmış gibi anlatılan insan, başka bir sayfayı saran ürpertiyle donup kalıyor. Alttan alta bir ölüm düşüncesi metin boyunca sisler içinde ilerliyor…

Dursundu ellerimin titremesi. Gönlümün eski çimenliğinde bir eski çiçek açsındı, –artık açsındı. İstiyordum ki, akıtsındı şurayaca çıkan yeşilin.. zehirin.. sıkıntının acımsılığını ve ilkyaz yarın çıkıp gelince, gövereydim yeniden, yemişe duraydım usul usul ve dinsindi içimin sızıltılı kanayışı, acılı sızılayışı, buruluşu ve umutsuzluğun yerine coşku doluşsun, gerçekleşsindi varlığım. Ve kimin ve neyin bedelini ödüyordum, bitsindi.

Kitap Adı : Sisli
Yayın Tarihi : 04.04.2012
Yazar : Necati Tosuner
Yayın Evi : TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 116
ISBN : {isbn}

Sisli Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sisli indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sisli Kitabı Hakkında Bilgiler

TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Necati Tosuner olan Sisli kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sisli Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sisli Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ait olan Sisli kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sisli Google Drive İle PDF İndir

Sisli Yandex Disk İle PDF İndir

Sisli Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel