Siyah İnci Pdf İndir *Ücretsiz

Siyah İnci Pdf İndir – Siyah İnci PDF Kitap İndir

Siyah İnci ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSiyah İnci ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Siyah İnci Bilgileri

Soylu bir anne ve babadan gelen bir at olan Siyah İnci, bir çiftlikte açmıştır dünyaya gözlerini. Mutlu bir yaşam sürdüğü bu çiftlikte ne yazık ki işler istediği gibi gitmeyecek ve başka bir çiftliğe satılacaktır. Aslında bir yarış atı olabilecek kapasiteye sahipken bir araba atı olarak kullanılması bazen onu üzse de, iyi huylu ve akıllı bir at olması sayesinde her zaman sahiplerine itaat etmiş ve hizmet etmiştir.
Ama Siyah İnci ne kadar iyi huylu bir at olsa da kötü sahiplerin eline düşmekten kaçamadı. Yeri geldi aç kaldı, yeri geldi kamçılandı ama o hiçbir zaman sahibine hizmet etmekten kaçmadı.
İnsanlarla atların ilişkisine dair güzel bir öykü anlatan Siyah İnci, bize onların da duyguları olduğunu ve  hayvanlara ne kadar iyi davranırsak onların da bize karşı sevgi göstereceğini bir kez daha kanıtlamaktadır.

Kitap Adı : Siyah İnci
Yayın Tarihi : 01.11.2016
Yazar : Anna Sewell
Yayın Evi : FARK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 112
ISBN : {isbn}

Siyah İnci Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Siyah İnci indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Siyah İnci Kitabı Hakkında Bilgiler

FARK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Anna Sewell olan Siyah İnci kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Siyah İnci Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Siyah İnci Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. FARK YAYINLARI ait olan Siyah İnci kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Siyah İnci Google Drive İle PDF İndir

Siyah İnci Yandex Disk İle PDF İndir

Siyah İnci Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel