Sizin Öykünüz Pdf İndir *Ücretsiz

Sizin Öykünüz Pdf İndir – Sizin Öykünüz PDF Kitap İndir

Sizin Öykünüz ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSizin Öykünüz ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sizin Öykünüz Bilgileri

Onların Öyküsü, Bizim Öykümüz ve şu an elinizde tuttuğunuz Sizin Öykünüz… Üçüncü kitabımız için de güzel dilekler dileyerek ve kocaman umutlarla yola çıktık. Sizin Öykünüz’de de hedefimiz aynı; maddi imkânsızlıklar nedeniyle okuyamayan kız çocuklarımıza ulaşıp, onlara ışık olmak. Aldığınız her kitap, onların eğitimi için bir umut olacak. Yaptığımızın, daha fazlasını yapabilmek için yola çıktık. İnanıyorum ki, bu kitabımızla da o minicik ve masum yüreklere ulaşıp, güzel yüzlerindeki pırıl pırıl gülüşlere birlikte tanıklık edeceğiz. Aydınlık yarınlara…
 
Azra Akın / Bir Çocukluk Anısı
Berrak Tüzünataç / Hayali Arkadaşım Clara
Burçin Terzioğlu / Hayat Hanım
Caner Erkin / Canımsın Sen
Doğa Rutkay / Piraye’ye Mektup
Ebru Şallı / Nereden Bilebilirdim ki Ponçiğim
Ece Üner / Güneş’i Doğurmak
Gülay Kamaz / Benim Dostum Olur Musun?
Gonca Vuslateri, Pınar Öğün / İyola ve
Melem Cadısı
Kerem Bürsin / İsmim Kerem… Kerem Gibi
Mehmet Aslantuğ / Şair ve Şiir
Metin Hara / Mavi’nin Öyküsü
Ömür Sabuncuoğlu / Serap Anne
Sezen Aksu / Kardelen
Sinem Kobal / Altın Saçlı Kız

Kitap Adı : Sizin Öykünüz
Yayın Tarihi : 04.01.2022
Yazar : Ömür Sabuncuoğlu
Yayın Evi : İNKILAP KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 128
ISBN : {isbn}

Sizin Öykünüz Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sizin Öykünüz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sizin Öykünüz Kitabı Hakkında Bilgiler

İNKILAP KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı Ömür Sabuncuoğlu olan Sizin Öykünüz kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sizin Öykünüz Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sizin Öykünüz Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İNKILAP KİTABEVİ ait olan Sizin Öykünüz kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sizin Öykünüz Google Drive İle PDF İndir

Sizin Öykünüz Yandex Disk İle PDF İndir

Sizin Öykünüz Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel