Soğuktu ve Kar Yağıyordu Pdf İndir *Ücretsiz

Soğuktu ve Kar Yağıyordu Pdf İndir – Soğuktu ve Kar Yağıyordu PDF Kitap İndir

Soğuktu ve Kar Yağıyordu ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSoğuktu ve Kar Yağıyordu ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Soğuktu ve Kar Yağıyordu Bilgileri

Benim leylağım, gözümün önünde soluyor ve ben anılara sığınıp onun çaresizliğini seyretmekten başka bir şey yapamıyordum. İnce ince kar yağıyordu Ankara’ya. Sanki kar, bütün kötülükleri ve karanlıkları beyaza dönüştürmeye çalışıyor da Ankara direniyordu buna. “Kar değil, kül yağıyordu. Kül aşağıya inerken kan rengine bürünüyor, yere düşünce de kar oluyordu.” dedi Gülseren. Belli ki yine rüya görüyordu.

Doktor: “Bu aşamada bunlar olur.” demişti. Ameliyat sonrası böbrek biyopsisi geldiğinde Doktor, “Renal hücreli karsinom.” dediğinde bir şey anlamamış: “Yani?” demiştim. 
“Hocam, çaresiz hastalık, kanser, hem de en kötüsü!” demişti.
Gülseren, iyileşeceğini sanıyordu, ama kâbusları öyle demiyordu. Birden uyandı: “Kar yağıyor Ankara’ya şimdi çok üşüyor mudur kuşlar?”
“Neden böyle söyledin?” dedim.
“Bilmem” dedi. “Ben çok üşüyorum ama onlar özgür, bütün gökyüzü onların, benim için gökyüzü bitti.” Sonra: “Ahmet, gökyüzü biterse kuşlar nereye gider?”
“Bilmem, ölür herhalde” diyebildim.
“İşte ben öyleyim şimdi biliyor musun? Kara gözlülerime, doyamadan gideceğim. Bir ışık, bir rüzgâr yok, her taraf koyu karanlık…”

Kitap Adı : Soğuktu ve Kar Yağıyordu
Yayın Tarihi : 11.02.2019
Yazar : Sadık Aslan
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Soğuktu ve Kar Yağıyordu Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Soğuktu ve Kar Yağıyordu indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Soğuktu ve Kar Yağıyordu Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Sadık Aslan olan Soğuktu ve Kar Yağıyordu kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Soğuktu ve Kar Yağıyordu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Soğuktu ve Kar Yağıyordu Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Soğuktu ve Kar Yağıyordu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Soğuktu ve Kar Yağıyordu Google Drive İle PDF İndir

Soğuktu ve Kar Yağıyordu Yandex Disk İle PDF İndir

Soğuktu ve Kar Yağıyordu Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel