Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Pdf İndir *Ücretsiz

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Pdf İndir – Sokrates’in Savunması (Tam Metin) PDF Kitap İndir

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSokrates’in Savunması (Tam Metin) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Bilgileri

Platon, nefret ettiğini söylediği dönemin politik yapısından ve devlet düzeninden yakınırken, yozlaşmanın örneği olarak “arkadaşı
olan yaşlı bir adamın” haksız yere ölüme mahkûm edilişini örnek gösterir. Sokrates’tir bu kişi. Sokrates’in ünlü “Savunması”, biri
Xenaphon’a biri de Platon’a ait olan iki metin üzerinden günümüze ulaşmıştır. “Savunma” bize, bir yandan İÖ 4. yüzyılın Atina’sının hukuk sistemi ve devlet düzeninin işleyiş ve zaaflarını tanıtırken bir yandan da “Yunan aydınlanmasına” direnen muhafazakâr Atina egemenlerinin, mitolojik-dinsel kadim yapıyı arkalarına alıp ünlü bir sima üzerinden gözdağı verme çabalarını göz önüne serer. Bu yönüyle “Savunma” hiç eskimeyen, evrensel bir sese dönüşür.

Kitap Adı : Sokrates’in Savunması (Tam Metin)
Yayın Tarihi : 15.12.2014
Yazar : Platon(Eflatun)
Yayın Evi : KARAKTERİSTİK
Sayfa Sayısı : 96
ISBN : {isbn}

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sokrates’in Savunması (Tam Metin) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Kitabı Hakkında Bilgiler

KARAKTERİSTİK çıkarmış olduğu yazarı Platon(Eflatun)  olan Sokrates’in Savunması (Tam Metin) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KARAKTERİSTİK ait olan Sokrates’in Savunması (Tam Metin) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Google Drive İle PDF İndir

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Yandex Disk İle PDF İndir

Sokrates’in Savunması (Tam Metin) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel