Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Pdf İndir *Ücretsiz

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Pdf İndir – Son Ayı (Ciltli-Şömizli) PDF Kitap İndir

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSon Ayı (Ciltli-Şömizli) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Bilgileri

“Ufukta, güneşte bir siluet, bir şey hareket etmişti. Göz açıp kapayıncaya kadar olmuştu. O kadar hızlıydı ki April az daha gözden kaçıracaktı. Büyük, uzun adımlarla yürüyen ve çok beklenmedik bir şeydi. Yeniden gözlerini kırptı. Her ne ise gitmişti.
Ancak April bir kutup ayısı gördüğüne yemin edebilirdi.”
 
Ayı Adası’nda hiç kutup ayısı kalmadı.
 
Araştırması onları altı aylığına Kuzey Kutbu’na götürdüğünde April’ın babası ona böyle söyler. Ancak bir gece April, ufukta belirgin bir ayı siluetinin hareket ettiğini görür. Orada olmaması gereken, aç, yalnız ve evinden çok uzakta olan bir kutup ayısı. Bir şeylerden mahrum kalmış bir ayı, tıpkı April gibi.
 
Aralarındaki beklenmedik bağ büyürken April yeni en iyi arkadaşını kurtarmaya kararlıdır ve böylece hayatının en büyük ve en önemli yolculuğu başlar.
 
Ayıyı kurtarmak için bir yolculuk… Ve belki bu, April’ın kendini de kurtarması için bir şanstır…

Kitap Adı : Son Ayı (Ciltli-Şömizli)
Yayın Tarihi : 08.02.2022
Yazar : Hannah Gold
Yayın Evi : TİMAŞ GENÇ
Sayfa Sayısı : 208
ISBN : {isbn}

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Son Ayı (Ciltli-Şömizli) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Kitabı Hakkında Bilgiler

TİMAŞ GENÇ çıkarmış olduğu yazarı Hannah Gold olan Son Ayı (Ciltli-Şömizli) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TİMAŞ GENÇ ait olan Son Ayı (Ciltli-Şömizli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Google Drive İle PDF İndir

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Yandex Disk İle PDF İndir

Son Ayı (Ciltli-Şömizli) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel