Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Pdf İndir – Zafer Yayınları Pdf İndir

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Pdf İndir – Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları PDF Kitap İndir

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Bilgileri

Ergenlik dönemi konusunda bilgi sahibi olmayan anne babalar ergenle çatışma yaşamaktan kurtulamazlar. İlköğretim yıllarında ailesiyle ilişkileri uyum içinde olan çocukların ergenliğe geçişle birlikte davranışlarında ve ilişkilerinde belirgin değişmeler görülmesi anne babaları şaşırtır. Çünkü anne babalar çocuk büyüdükçe daha akıllanır, daha az problem çıkarır zannederler. Her şeyin yolunda gittiğini sandıkları bir dönemde birden bire ortaya çıkan huysuzluklara, itirazlara, alınganlıklara ve sebepsiz öfkelere bir anlam veremezler. Ergenin davranışlarında mantığa meydan okuyan bir yaklaşım vardır. Yetişkin mantığı ile düşünerek ergeni anlayamayız. Mantık dışı davranışlar mantık kullanılarak anlaşılmaz. Ergenin saçma gibi gelen bir davranışını anlayabilmek için, anne baba mantığını bir yana bırakıp kendisini ergenin yerine koymalıdır. Ancak o zaman kızmadan, bağırmadan ve eleştirmeden ergeni dinlemek mümkün olabilir. Ergenliğe adım atan her çocuk mayınlı arazide yürüyen asker gibidir. Kötü arkadaş bir mayındır, sigara, alkol, uyuşturucu birer mayındır, internet bir mayındır, kız-erkek arkadaşlığı bir mayındır. Asker nasıl mayınlara basmadan araziyi geçmek zorunda ise ve bunun için bastığı yere çok dikkat etmesi gerekiyorsa, ergen de bu dönemi atlatıncaya kadar çok dikkatli olmak zorundadır. Bu çalışmamızın birinci bölümünde ergen çocuğu olan anne babalara, eğitimcilere ve en önemlisi ergenlere bu dönemin özellikleri, sorunları ve çözümleri konusunda bilgi vermeye çalıştık. İkinci bölümünde ergenlerden gelen sorulara ve cevaplarına yer verdik. Sıkılmadan okuyacağınızı ve beğeneceğinizi umuyoruz.

Kitap Adı : Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları
Yayın Tarihi :
Yazar : Ali Çankırılı
Yayın Evi : Zafer Yayınları
Sayfa Sayısı : 232
ISBN : 9789752612211

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Kitabı Hakkında Bilgiler

Zafer Yayınları çıkarmış olduğu yazarı Ali Çankırılı olan Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. Zafer Yayınları ait olan Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Google Drive İle PDF İndir

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Yandex Disk İle PDF İndir

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel