Sosyopat Pdf İndir *Ücretsiz

Sosyopat Pdf İndir – Sosyopat PDF Kitap İndir

Sosyopat ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSosyopat ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sosyopat Bilgileri

Söyleyeceklerim çok güçlü bir etki yaratacaktı. Boğazımdaki düğüm çözülmüş, parmak uçlarım karıncalanmaya başlamıştı. Artık çaresiz hissetmiyordum, kurtulacağımı biliyordum. Önce kadına, sonra adama baktım, bir süre bu anın tadını çıkardım. Yüzlerindeki ifadenin değişeceği zamanın zevkine varabilmek için onları dikkatle izledim.
 
“Adım Rebecca Winter. On bir yıl önce kaçırıldım.”
 
On bir yıl önce öldüğü düşünülen Rebecca Winter’ın kimliğini çalan genç kadının tek amacı peşindeki polisleri atlatmaktır. Ancak bir anda kendisini gerçek Rebecca Winter’ın hayatını yaşarken bulur. Oysa hesaba hiç katmadığı bir şey vardır…
Yoksa sıradaki kurban kendisi mi olacaktır?
 
“Anna Snoekstra’nın bu heyecan verici romanı, genç bir kadının on bir yıldır kayıp olan bir kızın yok oluşunun ardındaki tüyler ürpertici gerçeği keşfetmesini anlatıyor. Acaba gerçeği keşfeden bu genç kadın, bir sonraki kurban mı olacak?
Gerçekten farklı ve insanı geren bir şekilde anlatılmış… Suç romanlarında yeni bir yetenek doğuyor.”
Mary Kubica
 

Kitap Adı : Sosyopat
Yayın Tarihi : 01.11.2016
Yazar : Anna Snoekstra
Yayın Evi : ARKADYA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 288
ISBN : {isbn}

Sosyopat Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sosyopat indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sosyopat Kitabı Hakkında Bilgiler

ARKADYA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Anna Snoekstra olan Sosyopat kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sosyopat Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sosyopat Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARKADYA YAYINLARI ait olan Sosyopat kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sosyopat Google Drive İle PDF İndir

Sosyopat Yandex Disk İle PDF İndir

Sosyopat Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel