Soul’ün Defteri Pdf İndir *Ücretsiz

Soul’ün Defteri Pdf İndir – Soul’ün Defteri PDF Kitap İndir

Soul’ün Defteri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSoul’ün Defteri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Soul’ün Defteri Bilgileri

Savaşlar çeşitli biçimlerde yapılır. Savaşın her türlüsü,  savaşı kazanana bile herhangi bir biçimde zarar verir. Nilüfer Bekci bu romanında ilk romanı Kuzey Tacı’ndaki bazı kahramanların yakın tarihimizdeki serüvenlerini ele alıyor. Yazarın bu romanında Girit’ten Türkiye’ye göç etmiş bir öğretmenin İstiklal Savaşı sırasında haberalma birimlerimiz için nasıl casusluk yaptığı hazin bir aşk öyküsü ile anlatılmakta, ayrıca  İstiklal Savaşı’mıza geniş yer verilmektedir. Anne tarafından büyük dedesinin yaşam ezgilerini anlatan Nilüfer  Bekci’nin kalemi ilk romanı Kuzey Tacı ile, bu yeni romanı arasında bir bütünlük oluşturmaktadır.
Prof. Dr. Ünsal Özünlü
 
Yazar Nilüfer Bekci’nin ilk kitabı olan Kuzey Tacı’nın devamı niteliğindeki Soul’un Defteri,  hem anlatım hem de kurgu açısından ilk kitabı hiç aratmadığı gibi daha leziz bir anlatımla okuruna sunulmuş.  Soul’un Defteri’nde Soul ile Reşat’ın ayrılma öyküsünü okuyor ve Reşat’ın Kurtuluş Savaşı’ndaki yaptığı İstihbarat hizmetini öğreniyoruz. Hüzünlü bir aşk öyküsü ile ıslatılarak yazılan bu kitapta, İstiklal Harbi’ne de oldukça geniş yer verilmekte ve Türkiye’de yaşayan azınlıkların durumu da gerçeğe sadık kalınarak hikayeleştirilmektedir.
                                                                                               Yazar Gonca Çiftçioğulları

Kitap Adı : Soul’ün Defteri
Yayın Tarihi : 18.12.2020
Yazar : Nilüfer Bekci
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 258
ISBN : {isbn}

Soul’ün Defteri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Soul’ün Defteri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Soul’ün Defteri Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Nilüfer Bekci olan Soul’ün Defteri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Soul’ün Defteri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Soul’ün Defteri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Soul’ün Defteri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Soul’ün Defteri Google Drive İle PDF İndir

Soul’ün Defteri Yandex Disk İle PDF İndir

Soul’ün Defteri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel