Sovyet İktisadının Eleştirisi Pdf İndir *Ücretsiz

Sovyet İktisadının Eleştirisi Pdf İndir – Sovyet İktisadının Eleştirisi PDF Kitap İndir

Sovyet İktisadının Eleştirisi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSovyet İktisadının Eleştirisi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sovyet İktisadının Eleştirisi Bilgileri

1956 SBKP, 20. kongresi birçok bakımdan bir dönüm noktası. Kruşçev’in SBKP’yi geçmişinden koparma işini başlattığı bu kongre, Uluslararası Komünist Harekette de yeni bölünme ve ayrışmaların başlangıcı sayılır. Henüz kopuş fiili ve resmi hal almamışken, Sovyetler Birliğinde ekonomik inşaanın sorunları tartışılmaktadır. Sosyalist politik ekonomi bilimi üzerine yeni ders bir kitabı çıkar. Daha sonra Türkçeye Politik Ekonomi Ders Kitabı I-II olarak çevrilen kitap tartışmalara yol açar.
Ayrışma ve kopuşma sürecini hızlandıran gelişmeler yaşanırken Çin Komünist Partisi ve Çin devriminin lideri ve yine Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkanı olan Mao Zedung, bu kitap üzerine eleştirel notlar yazar. Söz konusu notları kapsayan bu kitap, o gün sosyalist ekonominin sorunları ve ilkesel perspektifleri üzerinde durmakta, Sovyet ekonomisine de eleştiri yöneltmektedir. 1979 yılında İletişim Yayınlarının yayımladığı kitabı, Sosyalizmin sorunları ve 21. yüzyıl perspektifleri üzerine tartışmaların yoğunlaştığı bugünlerde okurla yeniden buluşturmayı uygun gördük.
Che’nin aynı konu üzerine kitabını da bir süre önce okurlarımızla buluşturmuştuk. Sıra da konu üzerinde başka kitaplarımız var. Bu demek oluyor ki, yayınevimizin sosyalizm üzerine düşünsel üretim ve tartışma ortamına katkı sunmaya devam edecektir.
İyi okumalar…

Kitap Adı : Sovyet İktisadının Eleştirisi
Yayın Tarihi : 05.10.2010
Yazar : Mao Zedung
Yayın Evi : AKADEMİ YAYIN
Sayfa Sayısı : 122
ISBN : {isbn}

Sovyet İktisadının Eleştirisi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sovyet İktisadının Eleştirisi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sovyet İktisadının Eleştirisi Kitabı Hakkında Bilgiler

AKADEMİ YAYIN çıkarmış olduğu yazarı Mao Zedung olan Sovyet İktisadının Eleştirisi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sovyet İktisadının Eleştirisi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sovyet İktisadının Eleştirisi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AKADEMİ YAYIN ait olan Sovyet İktisadının Eleştirisi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sovyet İktisadının Eleştirisi Google Drive İle PDF İndir

Sovyet İktisadının Eleştirisi Yandex Disk İle PDF İndir

Sovyet İktisadının Eleştirisi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel