Söyleyemediklerim Pdf İndir *Ücretsiz

Söyleyemediklerim Pdf İndir – Söyleyemediklerim PDF Kitap İndir

Söyleyemediklerim ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSöyleyemediklerim ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Söyleyemediklerim Bilgileri

Geçmişin telaşı yoktur, bizden almıştır alacağını, sorsanız, vereceği de yoktur zaten. Biz şimdi bu günümüz ve yarınımız ile baş başayız demek ki…

Bu günümüz ve yarınımız ile ne yapacağımız sadece ve sadece bizim elimizdedir. Ya başkalarına teslim edecek, sorumluluktan kurtulacağız ki, bu da onların tayin ettiği şekilde yaşayacağımız anlamına gelir. Kolay olan da budur aslında. Ya da tüm sorumluluğu kendimiz üstlenip kendi kararlarımızla yaşayacağız… Ne yazık ki çoğu insan bu yol ayrımını farkında olmadan tabiri caiz ise „gözü kapalı“ geçer. Çünkü öğrendiğimiz hayat tarzı, çocukluğumuzdan beri bize öğretilmeye çalışılan da budur.
Benim doğduğum coğrafyada doğdu iseniz ve hele ki bir kız çocuğu iseniz kendi kararlarınızı verebilme adına birçok savaş vermeniz, başkaldıran ve asi bir ruha sahip olmanız gerekir… Bu dünyaya geldiğinizde, kırıntıları içinizde olan, ama sizin yaşam mücadelesi için bir çiçek edası ile bakıp büyütmeniz gereken bir duygudur bu. Hayata karşı değil, hayatla beraber yol alıp, insan eli ile yazılan yazgılara karşı savaşmanız gerekir.

Başkalarının tayin ettiği hayatlara isyanın hikâyesidir bu yazılanlar biraz da…
Söyleyemediklerim.

Dilleri susturmak kolaydır da
Yürekler asla susturulamaz…

Çiğdem KILIÇ

Kitap Adı : Söyleyemediklerim
Yayın Tarihi : 12.05.2012
Yazar : Çiğdem Kılıç
Yayın Evi : GÖL KİTAP
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Söyleyemediklerim Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Söyleyemediklerim indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Söyleyemediklerim Kitabı Hakkında Bilgiler

GÖL KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Çiğdem Kılıç olan Söyleyemediklerim kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Söyleyemediklerim Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Söyleyemediklerim Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. GÖL KİTAP ait olan Söyleyemediklerim kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Söyleyemediklerim Google Drive İle PDF İndir

Söyleyemediklerim Yandex Disk İle PDF İndir

Söyleyemediklerim Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel