Sözün Nakışı Pdf İndir *Ücretsiz

Sözün Nakışı Pdf İndir – Sözün Nakışı PDF Kitap İndir

Sözün Nakışı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSözün Nakışı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sözün Nakışı Bilgileri

« Sözün Nakışı » ne ola diyesorar okur sözcükle şiirdir o. Yüreğe kazılan güzellik, içimizde gezdirdiğikiz esinti, yaşama bakışımızı yönlendiren anlam, dünyayı güzelleştiren ses, aşkı yeryüzü kilimi yapan duygu, içimizi hoplatan düşünce…
Ahmet Özer, Yeni kitabı Sözün Nakışı’ıda, okuru şuur tarihimizde bir geziye çıkarıyor. Bu gezide, şiirimizin tarihselgelişiminden, imgenin büyüsel güzelliğine, toplumcu şiirin sesinden edebiyatımızın nereye sürüklendiğine bir ufuk turu yapıyor.
Şari Attilâ İlhan’dan Rüştü Onur’a, Ayhan Can’dan Âşık İhsani’ye, Adnan Yücel’den Abdulkadir Bulut’a, Tekin Sönmez’den Hüseyin Atabaş’a şiirimizin nice ustasının emeğine ayna tutuyor. Sivas yangınında çığlığa dönüşen şairler de unutulmuyor, Bursa’da şiire yaşamını adayan Metin Güven de.
Şiirle yıkanan bir hayatın içinde, Fakir Baykurt’un şiirleriyle de kucaklaşıyoruz Ali Yüce’ninkilerle de. Ruşen Hakkı da unutulmuyor bu yürüyüşte Güngör Gencay da. Dağlarca ise hep kaptan köşkünde.
Sözün Nakışı’nı, sanata adanan bir ömrün şiirle soluk alan güzelliği olarak değerlendirebiliriz.

Kitap Adı : Sözün Nakışı
Yayın Tarihi : 01.09.2020
Yazar : Ahmet Özer
Yayın Evi : SARİSSA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 224
ISBN : {isbn}

Sözün Nakışı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Sözün Nakışı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Sözün Nakışı Kitabı Hakkında Bilgiler

SARİSSA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ahmet Özer olan Sözün Nakışı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Sözün Nakışı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Sözün Nakışı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SARİSSA YAYINLARI ait olan Sözün Nakışı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Sözün Nakışı Google Drive İle PDF İndir

Sözün Nakışı Yandex Disk İle PDF İndir

Sözün Nakışı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel