Su Gibi Hikayeler Pdf İndir *Ücretsiz

Su Gibi Hikayeler Pdf İndir – Su Gibi Hikayeler PDF Kitap İndir

Su Gibi Hikayeler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSu Gibi Hikayeler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Su Gibi Hikayeler Bilgileri

“Kutuyu açtıklarında içinden bir şifre ve oyuncaklar çıkmış. Şifreyle son kapıyı açıp, oyuncakları da yanlarına almışlar. Karşılarına Atatürk çıkmış ve onlarla konuşmaya başlamış…”
***
“…Anneanneme bunun ne olduğunu soracaktım ki anneannem söze girdi:
Bu denge madalyonu. Üstündeki işareti görüyor musun? Bu ying yang işaretidir. Her iyiliğin içinde bir kötülük, her kötülüğün içinde de iyilik vardır demektir.
Bu sadece bir madalyon olamaz. Bu madalyonda bir şey var. Beni içine çekiyor.”
Yazar Elif Su ÖZKAN’ın renkli ve zengin bir hayalgücü var! Gerçek dünya ile fantezi dünyasını birleştirmiş! “Su Gibi Hikayeler” Aklın ve ruhun özgürlüğüne değer veren hikayelerden oluşuyor. Sıradışı tutkuları yansıtıyor!
Okuduğunuzda göreceksiniz ki; Hikayeler; şaşırtıcı, etkileyici, sürükleyici ve gizemli…

Kitap Adı : Su Gibi Hikayeler
Yayın Tarihi : 10.03.2021
Yazar : Elif Su Özkan
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 36
ISBN : {isbn}

Su Gibi Hikayeler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Su Gibi Hikayeler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Su Gibi Hikayeler Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Elif Su Özkan olan Su Gibi Hikayeler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Su Gibi Hikayeler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Su Gibi Hikayeler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Su Gibi Hikayeler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Su Gibi Hikayeler Google Drive İle PDF İndir

Su Gibi Hikayeler Yandex Disk İle PDF İndir

Su Gibi Hikayeler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel