Şule Karavanda / Venedik Pdf İndir *Ücretsiz

Şule Karavanda / Venedik Pdf İndir – Şule Karavanda / Venedik PDF Kitap İndir

Şule Karavanda / Venedik ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenŞule Karavanda / Venedik ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Şule Karavanda / Venedik Bilgileri

Şule Cingil Köse’nin yazdığı “Şule Karavanda” serisinin ilk beş kitabını okuyan çocukların merak ve heyecanla beklediği altıncı kitap “Şule Karavanda – Venedik” Erik Yayınları’ndan çıktı. Estel Bensinyor’un özgün çizimleriyle hayat bulan Şule ve sevimli karavanı Portakal bu kez İtalya’nın kanalları ve maskeli karnavalıyla ünlü şehri Venedik’i ziyaret ediyorlar. Kitabevlerinden ve internetten temin edilebilecek olan altıncı kitapta çocukları bir de sürpriz bekliyor: Şule’nin yaramaz ama bir o kadar da sevimli kedisi Karamel!
Dünyanın en ilginç şehirlerinden biri olan Venedik’in sokakları su kanallarından oluşuyor. Bu gezide Şule ve kedisi Karamel, gondollarla seyahat ederek şehrin mutlaka görülmesi gereken yerlerini çocuklara tanıtıyorlar. Maskelerini takarak Venedik Karnavalı’na katılıyor ve çok eğlenceli vakit geçiriyorlar. Hatta Portakal’a da bir maske almayı ihmal etmiyorlar. Bu arada Karamel’in yaptığı yaramazlıklar da geziye bambaşka bir heyecan ve neşe katıyor.
Çocuklar bu kitapta her zamankinden daha renkli ve hareketli bir macerayla buluşacaklar. Kitabın sonunda da çocukları yine eğlenceli etkinlikler, koleksiyonlarına ekleyecekleri ülke kartı ve sevdiklerine gönderecekleri kartpostal bekliyor olacak.

Kitap Adı : Şule Karavanda / Venedik
Yayın Tarihi : 07.05.2019
Yazar : Şule Cingil Köse
Yayın Evi : ERİK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 20
ISBN : {isbn}

Şule Karavanda / Venedik Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Şule Karavanda / Venedik indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Şule Karavanda / Venedik Kitabı Hakkında Bilgiler

ERİK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Şule Cingil Köse olan Şule Karavanda / Venedik kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Şule Karavanda / Venedik Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Şule Karavanda / Venedik Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ERİK YAYINLARI ait olan Şule Karavanda / Venedik kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Şule Karavanda / Venedik Google Drive İle PDF İndir

Şule Karavanda / Venedik Yandex Disk İle PDF İndir

Şule Karavanda / Venedik Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel