Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Pdf İndir *Ücretsiz

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Pdf İndir – Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı PDF Kitap İndir

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSüper Sağlıklı Çocuk El Kitabı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Bilgileri

SAĞLIK VE EĞLENCE BİRLEŞİYOR: SÜPER SAĞLIKLI ÇOCUK EL KİTABI (YETİŞKİNLER İÇİN)
 
‘Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı’nın yazarı Dr. Nina Shapiro, beslenme, egzersiz, uyku, hijyen, stres, ekran başında geçirilen süre ve daha fazlası hakkında bilinmesi gerekenleri kitap severlerle buluşturdu. Harvard Tıp Okulu’ndan mezun ve uzmanlığı Pediatri olan Dr. Shapiro, sağlıklı kalmanın sırrını, “Ne, neden ve nasıl?” sorularının cevaplarını anne, baba ve çocuklar için kitabında cevaplıyor.
 
Her yaştan çocuk ve yetişkinler için erişilebilir bir sağlık kılavuzu olan “Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı” çocukların “Ama neden?” diyerek sorduğu tüm sağlık sorularını cevaplıyor. Hem ebeveynlerin hem çocukların anlayabileceği günlük, sade, mizah dolu ve eğlenceli bir dille uygulanabilir tavsiyelere dönüştüren Dr. Shapiro bu kitapla çocukları sağlıklı ve enerjik olmayı istemeye teşvik etmeyi amaçlıyor.
 
Tüm yetişkinlerin dikkatine! Çocukların sorularına kulan verin!
Her yaştaki çocuk, vücudunun nasıl çalıştığını ve yetişkinlerin sağlıklı olmak için yapılması gerekenler hakkındaki ısrarlı fikirlerinin nedenlerini bilmek ister. Yetişkinler çocuklara sürekli aşağıdaki gibi şeyler söylerler:
 
“Kalk artık ekranın karşısından!”
“Sebzelerini bitir!”
“Akşam yemeği yerine kurabiye yiyemezsin!”
“İlaçlarını almalısın!”
“Ellerini sabunla yıka!”
“Geç oluyor! Yatmaya hazırlan!”
Peki ama neden? Çocuklara bunların aslında bir yetişkinin huysuzlukları değil, kendi vücudunun muhteşem işleyişini bozmamak için gerekenler olduğunu anlatmalıyız.
İşte bu kitapta Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Nina Shapiro okuyucularını; beslenirken, ilaç alırken, egzersiz yaparken, temizlenirken ve dinlenirken vücutta meydana gelenleri basit bir dille anlattığı inanılmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Her bölümde çocukların bedenleri ve sağlıkları hakkında kafalarını kurcalayanları hem bilime dayalı hem de yaşlarına uygun açıklamalar ve çizimlerle anlatmaya çalışıyor. Bu yolculuğun sonunda çocuklar, sağlıklı, güçlü, temiz, dinlenmiş ve enerjik olmanın gerçekten de ne anlama geldiğini anlayarak, en sağlıklı hallerine kavuşmak için doğru kararları verebilecek hale dönüşecekler.
Vücudumuzun gerçekten de muhteşem bir çalışma sistemi var. Onun nasıl çalıştığını, etrafımızda olup bitenlerin bedenlerimizi; bedenlerimizin de dış dünyayı nasıl etkilediğini gösteren bilim de bir o kadar havalı. Haydi büyükler ve çocuklar, eğlenerek öğreneceğiz.

Kitap Adı : Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı
Yayın Tarihi : 21.03.2022
Yazar : Nina L. Shapiro
Yayın Evi : SABRİ ÜLKER VAKFI YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 136
ISBN : {isbn}

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Kitabı Hakkında Bilgiler

SABRİ ÜLKER VAKFI YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Nina L. Shapiro olan Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SABRİ ÜLKER VAKFI YAYINLARI ait olan Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Google Drive İle PDF İndir

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Yandex Disk İle PDF İndir

Süper Sağlıklı Çocuk El Kitabı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel