Suskun Yeşil Pdf İndir *Ücretsiz

Suskun Yeşil Pdf İndir – Suskun Yeşil PDF Kitap İndir

Suskun Yeşil ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSuskun Yeşil ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Suskun Yeşil Bilgileri

İnsan hayatı Dicle Nehri’ne benziyor. Hızlı akıyor; hoyrat ve acımasız. Acıları köpürtüyor. Dicle Nehri nasıl kayaları parçalıyor, ağaçları yıkıyor, kütükleri söküp geriye sadece ufak parçalar bırakıyorsa; insan hayatı da bittiği zaman, elinde hatırlamadığın kısa mutluluklar, acılarını ezberlediğin bir hayat bırakıyor.

Dicle Nehri; dünyada ilklerin, yani başlangıçların yeri olmuştur. Akışıyla toprağa hayat, Adem ve Havva’ya aşk olmuş ve yüzyıllar sonra Aylin ve Yılmaz’a hem aşk hem hayat hem de yeni bir nefes getirmiştir.

Dicle; insanlığın ilk yeridir. Medeniyetlerin kuruluşuna şahitlik etmiştir. Yıkılmış ve çaresiz olan Aylin’de, Dicle’nin kıyısında yeniden doğmuştur. Hayata tutunmuştur.
Dicle, hem âşıkların aşkına yol verir, hem de sevdanın acısını alevlendirir. 
Ağır yaralı bir adamla tek başına bütün zorluklarla savaşan bir kadının; sonradan büyük bir aşka dönüşen aşklarıdır Dicle…

Mağarada geçen günler ve imkansızlıklarla boğuşmak. Ölümün kıyısından dönen iki hayat ve yaşama yeniden tutunmak. 

Artık her şey arkasında kaldı. İçinden: “Neden insanlar yanlış insanları âşık olurlar?” diye geçirdi. Yılmaz’ın o güzel yeşil gözleri; önce suskun olan ama şimdi aşkı anlatan o yeşil gözler, gözünün önünden gitmiyordu.

Aylin’in aşk hakkında bilmediği bir şey vardı, “Biz âşık olmayız. Aşkın kendisi seçer bizi. Çünkü herkese âşık olmayız. Aşk; iki insanı seçer ve biz sadece bize biçilen rolleri oynarız. Şanslıysak, aşk bizi doğru yer ve zamanda bulur. Aksi takdirde acı ve azap çekeriz. Belki de aşkı bu kadar güzel ve ulaşılmaz yapan da budur, ne dersiniz?”

Kitap Adı : Suskun Yeşil
Yayın Tarihi : 19.12.2019
Yazar : Emine Polat
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 192
ISBN : {isbn}

Suskun Yeşil Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Suskun Yeşil indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Suskun Yeşil Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Emine Polat olan Suskun Yeşil kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Suskun Yeşil Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Suskun Yeşil Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Suskun Yeşil kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Suskun Yeşil Google Drive İle PDF İndir

Suskun Yeşil Yandex Disk İle PDF İndir

Suskun Yeşil Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel