Süveyda-i Dildar Pdf İndir *Ücretsiz

Süveyda-i Dildar Pdf İndir – Süveyda-i Dildar PDF Kitap İndir

Süveyda-i Dildar ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenSüveyda-i Dildar ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Süveyda-i Dildar Bilgileri

Resimlerin dili olsa, hasretin rengini nasıl yansıtırdı ya da feryadını? Yüzüne bakan, gözlerini senden ayıramayan ama bir o kadar sessizliğin hikâyesini yazan bir çift göz. Dönmesini beklediğin, sevdasına hasret kaldığın gecelerin resmi… Üzülürsün unutamadığın zamana. Mazinin verdiği vazgeçilmezliğin hikâyesini yaz desen hangi kelimeler dökülür satırlara.
 
   Peki, her giden bulur mu geride bıraktığını veyahut bulsa aynı olur mu? İnsan; zihninde, çakılı zamanın sesinde boğulurken, hangi dala tutunacağını bulamıyor. Çıkmazlarım arasında kayboluyor. Saatlerin vuruşu vicdanını en ağır şekilde yaralıyor. Kaldıramayacağın yükler yükleniyor, bir bir omuzuna. Hesabı sorulmayan gidişlerin beynimde uğulduyor. Biraz eksik biraz fazla bedenimde yılların verdiği ağırlık, ellerim titriyor, vakitsiz aklıma gelişinle.
 
   Bir emanet olan bu canı, esmeyen yellere veresim geliyor ve sonra sesin yankılanıyor beynimin her uğultusunda. Pas tutmuş kelimeler arıyorum elime yüzüme bulaşan hayatımda. Beni anlatacak bir kelime, seni anlatacak bir cümle… Satırlara dökülen kelimelerin hikâyesi yaz desen kalem sağır olur kör deftere. Ayrılığı anlat desen her bir kelime vazgeçemediğimiz gidişlerin dönme hikâyesi olur. Bakıyorum aynalara. Kalmak ve gitmek arasında yok olduğum bu dünyada arafım oldun, bir vuslat aralığında.
 

Kitap Adı : Süveyda-i Dildar
Yayın Tarihi : 07.02.2020
Yazar : Fatma Şahin
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 137
ISBN : {isbn}

Süveyda-i Dildar Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Süveyda-i Dildar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Süveyda-i Dildar Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Fatma Şahin olan Süveyda-i Dildar kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Süveyda-i Dildar Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Süveyda-i Dildar Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Süveyda-i Dildar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Süveyda-i Dildar Google Drive İle PDF İndir

Süveyda-i Dildar Yandex Disk İle PDF İndir

Süveyda-i Dildar Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel