Taffi’nin Alfabesi Pdf İndir *Ücretsiz

Taffi’nin Alfabesi Pdf İndir – Taffi’nin Alfabesi PDF Kitap İndir

Taffi’nin Alfabesi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTaffi’nin Alfabesi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Taffi’nin Alfabesi Bilgileri

Taşların yontularak alet olarak kullanıldığı Cilalı Taş Devrinde yaşayan Taffi, balık avlayan babasını seyretmektedir. Babasının mızrağı bir kayaya çarpar ve kırılır. Orada bulunan başka bir kabileden olan birisine çizdiği resimle, evlerinden yedek mızrağı getirmesini söyler. Resim yanlış anlaşılır ve tüm kabille koşarak ıramağa gelir…
Bir müddet sonra baba kız haberleşme için başka bir çare ararken harfleri temsil eden resimler çizmeye başlarlar.
Sonrası kullandığımız alfabe olabilir mi?
 
Uzun, çok uzun yıllar önce, fillerin hortumu yoktu. Hortumun yerinde, çizme büyüklüğünde kocaman bir burunları vardı. Ama fil, bu burnu ile bugünkü gibi öteberi toplayamıyordu. Bir gün yavru bir fil timsahların ne yemek yediğini merak edip bir timsaha bunu somaya karar verdi. Timsaha çok fazla yaklaşınca burnunu timsah kapıverdi. Yavru fil burnunu kurtardığında eskisinden çok farklı bir burnu vardı ve ailesi bile bu burun gibi görünen hortumdan istiyordu. Hep beraber timsaha gidip…

Kitap Adı : Taffi’nin Alfabesi
Yayın Tarihi : 08.06.2021
Yazar : Rudyard Kipling
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 64
ISBN : {isbn}

Taffi’nin Alfabesi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Taffi’nin Alfabesi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Taffi’nin Alfabesi Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Rudyard Kipling olan Taffi’nin Alfabesi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Taffi’nin Alfabesi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Taffi’nin Alfabesi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Taffi’nin Alfabesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Taffi’nin Alfabesi Google Drive İle PDF İndir

Taffi’nin Alfabesi Yandex Disk İle PDF İndir

Taffi’nin Alfabesi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel