Taksiii Pdf İndir *Ücretsiz

Taksiii Pdf İndir – Taksiii PDF Kitap İndir

Taksiii ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTaksiii ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Taksiii Bilgileri

Bu kitapta doksanlı yıllardan itibaren İstanbul taksilerinde yaşadıklarımdan bir demet sundum okurlarıma. Turistleri, savunmasız yaşlıları, özellikle de yaşlı kadınları hedef alan taksici eziyetine sık maruz kalmış biri olarak yazdıklarımın çok kişinin yüreğine dokunacağına inanıyorum. Amacım, İstanbul’un taksi şoförlerini incitmek değil, sorunun çözümünü engelleyerek İstanbulluları kendi çıkarları için mağdur edenlere dikkat çekmek. Mesleklerini hakkıyla, namusuyla yapan çilekeş sürücülere ise saygılar olsun!

Kitap Adı : Taksiii
Yayın Tarihi : 06.12.2021
Yazar : Ayşe Kulin
Yayın Evi : EVEREST YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Taksiii Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Taksiii indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Taksiii Kitabı Hakkında Bilgiler

EVEREST YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ayşe Kulin olan Taksiii kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Taksiii Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Taksiii Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EVEREST YAYINLARI ait olan Taksiii kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Taksiii Google Drive İle PDF İndir

Taksiii Yandex Disk İle PDF İndir

Taksiii Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel