Tanrı Allah’ın Neresinde? Pdf İndir *Ücretsiz

Tanrı Allah’ın Neresinde? Pdf İndir – Tanrı Allah’ın Neresinde? PDF Kitap İndir

Tanrı Allah’ın Neresinde? ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTanrı Allah’ın Neresinde? ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tanrı Allah’ın Neresinde? Bilgileri

O güne kadar var olduğunu sandığım varlıkların aslında bir varlıkları olmadığını anlamamdı HAYRET…
Düşüncelerimin temelinde ALLAH adını koyduğum bir Tanrım olduğu sürece gerçeği göremeyecektim. Hayalimdeki Tanrı beni ölüm sonrası yargılayacak, cennetine veya cehennemine gönderecekti. Tanrı ve Allah’ı aynı şey zannetme yanılgısı içindeydim. İnsanlık var olduğundan beri hep Tanrılar olmuştu ama Allahlar olmamıştı; oysa gerçekte sadece Allah vardı ve O’ndan başka hiçbir şey yoktu. Allah adı ile işaret edilen hepimizin özündeydi ve hakikatimizi oluşturmaktaydı. Bundan sonra ne zaman Allah adını duysam, o kelimenin anlamını dışarıda değil içimde, özümde anlamaya çalıştım.
Murat Tulga Buyruk, 1985 yılında geçirdiği bir kaza nedeniyle üç buçuk ay komada kalır. Doktorların artık umudunu kestiği bir anda yaşama tutunmayı başaran Buyruk, o günden sonra bambaşka bir boyuta açar gözlerini. Kafasında dönüp duran cevaba acıkmış sorular onu araştırmaya iter. Araştırmaları sırasında birçok önemli ismin rahle-i tedrisinden geçer ve sonunda Allah’la kainatın ve hatta kuantumun gizlerine açılan kapılara düşer yolu. Anladıklarını anlattığı Tanrı Allah’ın Neresinde? kitabı, günümüzde inançla ilgili çarpıtılan gerçekleri ve evren olarak adlandırılan hologramı anlatmaktadır.

Kitap Adı : Tanrı Allah’ın Neresinde?
Yayın Tarihi : 08.08.2017
Yazar : Murat Tulga Buyruk
Yayın Evi : NEMESİS KİTAP
Sayfa Sayısı : 200
ISBN : {isbn}

Tanrı Allah’ın Neresinde? Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tanrı Allah’ın Neresinde? indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tanrı Allah’ın Neresinde? Kitabı Hakkında Bilgiler

NEMESİS KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Murat Tulga Buyruk olan Tanrı Allah’ın Neresinde? kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tanrı Allah’ın Neresinde? Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tanrı Allah’ın Neresinde? Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NEMESİS KİTAP ait olan Tanrı Allah’ın Neresinde? kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tanrı Allah’ın Neresinde? Google Drive İle PDF İndir

Tanrı Allah’ın Neresinde? Yandex Disk İle PDF İndir

Tanrı Allah’ın Neresinde? Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel