Tartışma ve Kazanma Sanatı Pdf İndir *Ücretsiz

Tartışma ve Kazanma Sanatı Pdf İndir – Tartışma ve Kazanma Sanatı PDF Kitap İndir

Tartışma ve Kazanma Sanatı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTartışma ve Kazanma Sanatı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tartışma ve Kazanma Sanatı Bilgileri

Diyelim bir fikriniz, bir iddianız var… Üstelik bu iddianızın doğruluğunu pekiştiren kanıtlarınızın da olduğunu düşünüyorsunuz. Fakat gelin görün ki kanıtlarınız bir yana dursun, karşı fikre sahip “çenesi kuvvetli” birinin karşısında fikrinizi bile ifade edememeye başladınız. Kem küm ederken treni kaçırdınız ve böylece tartışma mağlubiyetinizle bitmiş oldu. Oysa fırsat olsa neler diyecektiniz neler… Peki şimdi ne olacak?
İşte bu kitap, stratejik davranarak, akıl yürüterek ve karşınızdakinin söylediklerindeki zayıf noktaları belirleyerek o “fırsatı” nasıl yaratabileceğinizi açıklıyor. Çünkü başarılı bir hukukçu olan Gerry Spence’e göre “tartışmak, sadece bir sanat değil aynı zamanda öğrenilmesi gereken bir tekniktir”.

Tartışma ve Kazanma Sanatı, size tartışma tekniğini tüm incelikleriyle anlatan, kazanmak için önünüzdeki kapıları açmanızı sağlayan ve kaybetme korkusunu nasıl yeneceğinizi öğreten bir kitap.

Kitap Adı : Tartışma ve Kazanma Sanatı
Yayın Tarihi : 13.03.2015
Yazar : Gerry Spence
Yayın Evi : OMEGA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 384
ISBN : {isbn}

Tartışma ve Kazanma Sanatı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tartışma ve Kazanma Sanatı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tartışma ve Kazanma Sanatı Kitabı Hakkında Bilgiler

OMEGA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Gerry Spence olan Tartışma ve Kazanma Sanatı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tartışma ve Kazanma Sanatı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tartışma ve Kazanma Sanatı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OMEGA YAYINLARI ait olan Tartışma ve Kazanma Sanatı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tartışma ve Kazanma Sanatı Google Drive İle PDF İndir

Tartışma ve Kazanma Sanatı Yandex Disk İle PDF İndir

Tartışma ve Kazanma Sanatı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel