Tatlı Karmaşa Pdf İndir *Ücretsiz

Tatlı Karmaşa Pdf İndir – Tatlı Karmaşa PDF Kitap İndir

Tatlı Karmaşa ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTatlı Karmaşa ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tatlı Karmaşa Bilgileri

Ivy Snow kaçmak zorunda kaldığı geçmişi yüzünden hiçbir yerde kök salamamıştır. Okullar, arkadaşlar ve yanlış erkekler…  

San Francisco’ya yerleşen ve başarılı bir yemek kamyonu ile evim diyebileceği bir daireye sahip olan Ivy için hayat, sonunda sağlam temellere oturmuştur. Ancak geçmişi onu rahat bırakmamaya kararlıdır.

Kel ise çiftliğindeki işlere ara verip tatile çıkmıştır;  ancak çok etkilendiği Ivy, kısa vadeli planlarını ikinci kez düşünmek için güzel bir nedendir. Aralarındaki mükemmel romantizm, genç kadının geçmişi yüzünden tepetaklak olur. Fakat Ivy bu sefer kaçmayacaktır çünkü Kel de gerçek bir aşk hikâyesi için onunla birlikte savaşmaya hazırdır.
 

Kitap Adı : Tatlı Karmaşa
Yayın Tarihi : 21.03.2022
Yazar : Jill Shalvis
Yayın Evi : NEMESİS KİTAP
Sayfa Sayısı : 280
ISBN : {isbn}

Tatlı Karmaşa Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tatlı Karmaşa indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tatlı Karmaşa Kitabı Hakkında Bilgiler

NEMESİS KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Jill Shalvis olan Tatlı Karmaşa kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tatlı Karmaşa Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tatlı Karmaşa Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NEMESİS KİTAP ait olan Tatlı Karmaşa kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tatlı Karmaşa Google Drive İle PDF İndir

Tatlı Karmaşa Yandex Disk İle PDF İndir

Tatlı Karmaşa Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel