Tavan Arasındaki Buda Pdf İndir *Ücretsiz

Tavan Arasındaki Buda Pdf İndir – Tavan Arasındaki Buda PDF Kitap İndir

Tavan Arasındaki Buda ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTavan Arasındaki Buda ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tavan Arasındaki Buda Bilgileri

“Kitabın elmas hali.” Guardian

“Kocalarımızı ilk gördüğümüzde onları kesinlikle tanıyamayacağımızı bilmiyorduk. Bize gönderilen fotoğrafların yirmi yıl önce çekildiğini bilmiyorduk. Bize yazılan mektupların kocalarımız değil mesleği yalan söyleyip gönülleri fethetmek olan güzel el yazılı kişiler tarafından yazıldığını bilmiyorduk. Suyun ötesinden isimlerimizle bize seslenildiğini ilk duyduğumuzda birimizin eliyle gözlerini kapatıp arkasını döneceğini ama diğerlerimizin başlarımızı öne eğip kimonolarımızın eteğini düzelterek sakin ve ılık güne adım atacağını bilmiyorduk. Burası Amerika diyecektik kendimize endişelenmeye gerek yok. Ve yanılmış olacaktık.”

NATIONAL BOOK AWARD 2011 FİNALİSTİ
PEN FAULKNER 2012 EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ
“YILIN EN İYİ KİTABI” VOGUE BOSTON GLOBE

Japonya’dan San Francisco’ya giden gemiye bindiler hep birlikte ellerinde kocalarının birbirinden yakışıklı fotoğraflarıyla. Gelindi onlar yabancı topraklarda dükkan bağ bahçe sahibi kocalarıyla kuracakları refah yaşamın hayaline kapıldılar çünkü onlara bunun sözü verilmişti. Sonra kocalarını gördüler ilk şoku yaşadılar ilk geceyi atlattılar. Müstakbel kocalarının onlara yalan söylediğini evlerinin hanımı olmayacaklarını öğrendiler çok ama çok çalıştılar tarlalarda iki büklüm mahsül topladılar beyaz tenli uzun boylu kadınların yerlerini sildiler çamaşırlarını yıkadılar yemeklerini yaptılar erkeklerine hizmet ettiler. Çocuk doğurdular bir iki beş on. O çocuklar büyüyüp de kimliklerini reddettiğinde üzülmemeye çalıştılar. Yeni topraklar sonunda memleketleri oldu. Ve savaş gelip çattı bir gün yeni memleketlerinde düşman oldular.

Julie Otsuka’nın 2011 National Book Award finalisti romanı TAVAN ARASINDAKİ BUDA yüz yıl kadar önce gemiyle Japonya’dan San Francisco’ya fotoğrafla eşlenmiş gelinler olarak getirtilen bir grup genç kadının yürek burkan öyküsünü şiirsel bir etkileyicilik ve hiddetle aktarıyor.

Kitap Adı : Tavan Arasındaki Buda
Yayın Tarihi : 01.10.2018
Yazar : Julie Otsuka
Yayın Evi : DOMİNGO YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 168
ISBN : {isbn}

Tavan Arasındaki Buda Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tavan Arasındaki Buda indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tavan Arasındaki Buda Kitabı Hakkında Bilgiler

DOMİNGO YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Julie Otsuka olan Tavan Arasındaki Buda kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tavan Arasındaki Buda Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tavan Arasındaki Buda Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DOMİNGO YAYINEVİ ait olan Tavan Arasındaki Buda kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tavan Arasındaki Buda Google Drive İle PDF İndir

Tavan Arasındaki Buda Yandex Disk İle PDF İndir

Tavan Arasındaki Buda Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel