Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Pdf İndir *Ücretsiz

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Pdf İndir – Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) PDF Kitap İndir

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenTehlikeli İlişkiler (2 Cilt) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Bilgileri

Fransız Devrimi’nden kısa bir süre önce, ilk kez yayımlandığında (1782) sükse yaratan Tehlikeli İlişkiler, dönemin Fransız ordusunda görev yapan Choderlos de Laclos’un ilk ve tek romanı olmasının yanı sıra, mektup roman türünün de ilk örneklerinden biri kabul edilir. Romanın baş kahramanları Vikont de Valmont ile Marquise de Merteuil, ahlaksız bir birliktelik oluşturmuş ve insanları baştan çıkarmayı bir oyuna dönüştürmüştür. Ve bu oyunu öylesine zekice ve güzel oynamaktadırlar ki, onlara gıpta etmemek neredeyse imkânsızdır. Hiç kimsenin kazanamadığı bu mücadelede suçlu ile birlikte masum olan da acı çeker.

Kitap Adı : Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt)
Yayın Tarihi : 24.11.2021
Yazar : Choderlos De Laclos
Yayın Evi : KAPRA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 447
ISBN : {isbn}

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Kitabı Hakkında Bilgiler

KAPRA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Choderlos De Laclos olan Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAPRA YAYINCILIK ait olan Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Google Drive İle PDF İndir

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Yandex Disk İle PDF İndir

Tehlikeli İlişkiler (2 Cilt) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel